Zühre 2017 pardesü modelleri
Trençkot ve kap gibi mevsimlik ürünler hem tesettürlü hem tesettürsüz bayanlar tarafından sıklıkla kullanılırken pardesüler genellikle kapalı hanımlar tarafından tarafından tercih ediliyor.

Şık bir eşarp ve uygun aksesuarlarla konbine edildiğinde oldukça zarif bir görüntü çıkıyor ortaya. Şık, çarpıcı ve son derece elit.

Zühre 2017 pardesü modelleri

Pardesü denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Zühre 2017 kreasyonunda yer verdiği pardesü modelleriyle hanımların kalbinde taht kurdu. Renkleri ve dokusu ile doğanın cazibesini çağrıştıran pardesü koleksiyonu ile Zühre; hanımların zarif ve mağrur duruşunu da başarı ile çizgilerine taşıyor.

Zühre 2017 pardesü modelleri 1

Zühre Giyim’in abartıdan uzak, sade ve iddialı pardesü modelleri özel tasarımları ile tek adımda şıklığı yakalamanın da en kolay yolu. Gri, kahverengi ve bordo gibi renklerin yoğunlukla kullanıldığı Zühre 2017 pardesü modelleri kürk detaylı tasarımlarla da ilgi uyandırıyor.

Zühre 2017 pardesü modelleri 2

Tarzıyla ve duruşuyla iddialı hanımların da beğeni ile kullanabileceği birçok farklı tasarımın bir araya toplandığı Zühre Giyim 2017 pardesü modellerine hayran olmamak mümkün değil gerçekten. Kumaş açısından da oldukça zengin bir kreasyona imza atan Zühre giyim tesettür pardesü modellerinin bu başarılı çizgisi bakalım hanımlardan geçer not alabilecek mi?

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git