zerafetin ve şıklığın simgesi Karaca eşarp modelleri
Tesettürlü giyimi tesettürsüz giyimden ayıran en önemli unsur başörtüsü. Muhafazakar giyimin vazgeçilmez parçası olması, başörtüsü modellerindeki hızlı artışın da ana nedeni.

Her hanımın kendine uygun bulduğu bir tarzının olması ve başörtüsünün her alanda kullanılması zorunluluğu da beraberinde farklı alternatif arayışları getiriyor.

Zerafetin ve şıklığın simgesi Karaca eşarp modelleri

Yıllardır hanımların vazgeçilmez markalarından biri olan Karaca sadece eşarp modelleri ile değil tesettür alanında birçok farklı giyim türüyle de beğeni topluyor. Zerafetin ve şıklığın simgesi Karaca eşarp modelleri tesettürlü hanımların kararlı ve dik duruşunu yansıtan tasarımları başarı ile sergiliyor.

Birbirinden farklı tarzları bir araya toplayan Karaca yazlık eşarp modelleri özellikle sıcak havalarda serin tutacak hafif kumaş seçimleri ile kullanımda rahatlık sağlıyor. Puantiyeli eşarplardan tutun da geometrik desenli eşarplara, leopar desenli modern eşarp tasarımlarından renklerin bir arada büyük bir uyum sergilediği karışık renkli eşarplara kadar uzanan geniş bir yelpaze 2017 Karaca eşarp modelleri serisinde sizi bekliyor. Beğenerek kullanacağınız birçok farklı modele imza atan Karaca yazlık eşarp modelleri arasında klasik eşarp modelleri de azımsanmayacak kadar yer tutuyor.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git