Zara abiye çanta modelleri




Özel geceler, davetler ve organizasyonlar için seçebileceğiniz birçok abiye elbise modeline sitemizden ulaştınız. Peki bu giysilerle kullanabileceğiniz abiye çanta modelleri olmadan şıklığınız tamamlanabilir mi?

Giysiniz, eşarbınız, aksesuarlarınız, ayakkabılarınız ve çantanız… Hepsi birbiri ile uyum içindeyse işte mükemmel bir konbin yakaladınız demektir. Bu ilk bakışta biraz zor görünse de ayrıntılara dokunmayı öğrenenler için oldukça basit bir adımdır.

Zara abiye çanta modelleri

Şıklığın, zerafetin ve kalitenin yegane adreslerinden biri olan Zara hanımları bu şıklık yarışında yanlız bırakmıyor. Birbirinden tarz giyim modellerinin yanı sıra ayakkabı ve çanta modellerine de ürünleri arasında yer veren Zara, stilini konuşturmayı ustalıkla başaran hanımların gözde markalarından biri.

Zara abiye çanta modelleri 1

Kadın ruhunu yansıtan feminen modelleri ile öne çıkmasına karşın; farklı olmayı sevenlere hitap eden modellerin de yer aldığı Zara 2017 abiye çanta modellerine bir bakalım isterseniz. Bu yıl da her yıl olduğu gibi abiye giysi tasarımlarında öne çıkan dore, somon, pudra ve lameler yine çantaları da hakimiyeti altına almış durumda. Eh tabi normal olarak abiye trendleri çantaları modellerini de fazlaca etkiliyor.

Zara abiye çanta modelleri 2

Bununla birlikte özel gecelerin vazgeçilmez renklerinden olan kırmızı ve siyah da yine çanta tasarımlarında en çok öne çıkan renkler arasında. Eğer abiye elbise modelinizde karar kıldıysanız, Zara abiye çanta çeşitlerini konusunda galerimizden fikir edinebilirsiniz.,




Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git