Yarasa Ferace Modelleri
Ferace, hiç şüphesiz tesettürlü hanımların vazgeçilmezi ve davetler için çok kullanışlıdır. Bizler de sizler için ferace modellerinden en çok beğenilen modellerden yarasa ferace modelleri yazı dizisi hazırladık.

 

Yarasa Ferace Modelleri

Tesettürlü hanımların vazgeçemediği ve özellikle yaz mevsiminde çok kullanışlı olan yarada ferace modelleri farklı tasarım ve modelleri ile birlikte gerçekten çok ilgi görüyor. Farklı kesim tarzıyla, yarasa kanadını andıran ve bayanların üzerinde hoş bir görüntü oluşturan yarasa ferace modelleri en güzel model ve desenlerle birlikte yeni sezona çok güzel bir giriş yapacak.

Yarasa Ferace Modelleri

 

Son zamanların tercihlerinden olan feraceler, yarasa modelleri ile şık ve zarif özelliğiyle kombinlerinizin en önemli parçası olacaktır. Özellikle ferace modellerinden en çok tercih edilen modeller olan, çıtçıtlı ferace modelleri, fermuarlı ferace modelleri, kot ferace modelleri, robalı ferace modelleri, pileli ferace modelleri ve uzun kollu ferace modelleri ile birlikte yarasa ferace modelleri de çok ilgi görmekte.

 

Yarasa Ferace Modelleri

Yarasa kollu feraceler herkesin bedenine uygun olan modelleri de bünyesinde barındırıyor. Özellikle büyük beden hanımlar için elbise bulmak bazen zorlaşabiliyor ancak yeni sezon ferace modelleri ile büyük beden yarasa ferace modellerini de bulabilirsiniz. Bol kesim yarasa ferace modelleri sizleri hem rahat hissettirecek hem de rahatlığın yanı sıra elde etmeyi istediğiniz şıklığa da sahip olmanızı sağlayacak.

Yarasa Ferace Modelleri

 

Yarasa ferace modelleri siyah renk modellerle tercih etmesinin yanı sıra farklı renklerle de göz dolduruyor. Mavi ve tonları yeşil renk ve tonları, kahverengi ile birlikte açık renkler de tercih edilmektedir. Yarasa ferace modellerinize uygun renkte bir şal veya eşarp, aynı şekilde uygun bir ayakkabı ile hem gece davetlerinizde hem de gündüz davetlerinizde feraceleriniz hem sizlere rahatlığı sağlayacak hem de zarafet ve şıklığınız ile istediğiniz şıklığı elde edeceksiniz.

Yarasa Ferace Modelleri

Bizler de sizin için renk renk, model model, kendi giyim tarzınıza uygun seçimler yapabileceğiniz en güzel yarasa ferace modellerinden oluşan galeri hazırladık. Kendinize uygun tarzı ve modeli seçerek göz alıcı zarafeti elde edebilirsiniz.

 

 

Etiketler:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git