Üç boyutlu gelinlik modelleri
Son dönemlerde genç kızlar tarafından en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer alıyor üç boyutlu gelinlikler. Özellikle 2016 yılına damgasını vuran trenler arasında yer alan üç boyutlu gelinliğin özelliği nedir peki?

Basitçe anlatmak gerekirse dantel ya da güpür gelinlik modellerinde göze çarpan bir detay olan boyut kazandırma kullanılan kumaşın üzerine eklenen çiçek, kelebek ya da buna benzer motiflerle sağlanıyor. Yani kumaşa derinlik ve hareket kazandırılıyor diyelim.

Üç boyutlu gelinlik modelleri

Yukarıda da belirttiğim üzere geçen yıl başlayan 3 boyutlu gelinlik modası bu yıl da hız kesmeden 2017 gelinlik modelleri arasında öne çıkacak gibi görünüyor. Sadece gelinliklerde mi? Tabi ki hayır! Gece kıyafetlerinde de 3 boyutlu kumaşlardan dikilen abiye elbise tasarımları karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. 3 boyutlu tesettürlü gelinlik modelleri muhafazakar genç hanımların da tercihleri arasında.3 boyutlu gelinlik modelleri 1

Özellikle A kesim gelinlik modellerinde ve prenses gelinlik modelleri gibi kabarık modellerde çok şık duran 3 boyutlu kumaşlarda en çok tercih edilen ise çiçek motifi kullanılanlar. Ama alternatif düşünenler için söylemeliyim ki kelebek motifi de üç boyutlu gelinlik modellerinde çok şık ve canlı duruyor.3 boyutlu gelinlik modelleri 2Üç boyutlu tesettürlü gelinlik modellerinde alternatifler biraz sınırlı yazık ki. Ama tesettürlü gelinlerimiz beğendikleri herhangi bir modeli uygun bir bolero ile tamamlayabilir ya da beğendikleri etek ve beden modelini uygun kumaşlarla kapattırabilirler. Tabi özel dikim bir model düşünüyorsanız çok daha şanslısınız. İstediğiniz modeli ve uygun kumaşı bulmakta hiç zorluk çekmeyeceksiniz demektir.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git