Tesettürlü siyah abiye elbise modelleri
Moda dünyası içinde asla yeri değişmeyen, her yıl değişen trendlerin içinde hep varolan siyah; abiye elbise modelleri arasında da en çok tercih edilen renklerden biri.

Siz de yıllara meydan okuyan bir abiye elbiseye sahip olmak istiyorsanız, siyah bir elbise tercih edebilirsiniz. Asla modası geçmeyen bu renk aynı zamanda asaletiyle (ve laf aramızda zayıf göstermesiyle 🙂 ) de hanımların en favori renklerinden biri.

Tesettürlü siyah abiye elbise modelleri

Genellikle genç, orta yaş ve üzeri hanımların tesettür abiye elbise modellerinde tercih ettiği siyah abiyelerin en az sezon renklerinden oluşanlar kadar alıcısı var. Her ne kadar tesettür nikah elbisesi modelleri ve tesettür mezuniyet elbise modelleri içinde çok yer bulmasa da; bunların dışında kalan düğün, kokteyl, kına gibi davetlere katılanlar arasında tesettürlü siyah abiye elbise modellerini çokça görebiliyoruz.

Birçok farklı modelle çok zarif bir uyum sergileyen siyah; 2017 tesettür abiye elbise modelleri arasında da oldukça fazla yer kaplıyor. Siz de abiye tercihinizi şık siyah tesettür abiye modellerinden yana yapacaksanız alıveriş öncesi modellere bir göz atmanızda yarar var.

siyah balıketek tesettür abiye elbise modelleri

Siyah balık etekli tesettür abiye modelleri

Son yıllarda tekrarlayan bir moda akımı olan balık etekli tesettür abiye elbise modelleri her vücut tipinde aynı zarif duruşu göstermese de; uygun boy ve fiziğe sahip hanımlarda çok şık duran modellerden biri. Pul ve payetlerle hareketlenen siyah tesettür abiyeler arasında dore işlemeler de bu yıl yoğunluğu ile dikkat çekici. Elbise formundaki ya da etek-ceket izlenimi veren zarif tesettür abiye elbise modelleri bu tarzdan hoşlanan hanımlar için tercih edilebilecek modeller arasında.

pelerinli tesettür abiye elbise modelleri

Pelerinli tesettür abiye elbise modelleri

Son yıllarda tesettür giyim modası içinde en çok beğenilenlerden biri de pelerinli tesettür abiye elbise modelleri. Özellikle sade elbiselere farklı bir tarz ve hareket katan pelerinler, görsel olarak da son derece şık. Yukarıdaki modellerde de görüldüğü gibi siyah üzerine dore işlemeli tesettür abiye elbise modelleri bu yıl çok ön planda. Sadece siyah elbiselerde değil; hemen hemen tüm abiye modellerinde siyah ya da lame işlemeler bu yaz sıkça göze çarpacak gibi. Geri kalan 2017 siyah tesettür abiye elbise modellerini yazımızın galeri bölümünde inceleyebilir, alacağınız model konusunda bir fikir sahibi olarak alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git