Tesettür nikâh elbisesi modelleri
Hanımların özel günlerinde sıkça tercih ettikleri elbise modelleri, nikâh için de birbirinden farklı modeller içererek yeni sezona damgasını vuruyor. Her yaştan hanım için özel olarak tasarlanan modeller arasından tercihinizi zevkinize göre yapabilir, beklediğinizin en iyisine ulaşabilirsiniz.

Tesettür nikâh elbiseleri, yenilenen modelleri ve değişen tasarımlarıyla kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Modern giyinmek isteyenler, klasik takılmayı sevenler veya stilinde değişiklik yapmak isteyen hanımlar için onlarca tesettür nikâh elbisesi modellerinin olması, alışverişin daha rahat şekilde yapılmasına yardımcı olmaktadır. Yenilikleri ile yeni sezonda hanımların dikkatini üzerine çeken Pınar Şems, Muslima Wear, Fatma Sevildi, Pınar Akşam, Minel Aşk gibi isimlerin özel tasarımlarını değerlendirerek nikâh günü için şık bir model tercihinde bulunabilirsiniz.

Tesettür nikâh elbisesi modelleri

2018 tesettür nikâh elbisesi modelleri

Değişen sezonun yeniliklerini değerlendirirken kendi stil ve tarzınıza en uygun modelleri çok daha rahat bir şekilde bulabilirsiniz. 2018 tesettür nikâh elbisesi modelleri arasından göz kırpan onlarca tasarım arasından birini beğenerek sizin için en özel olan günü taçlandırabilirsiniz. Kesimleri, modelleri ve renkleri ile beğenebileceğiniz çok sayıda seçeneğin yer aldığı 2018 tesettür nikâh elbisesi modelleri koleksiyonu ile daha rahat tercihte bulunmanın keyfine ulaşacaksınız.

Tesettür nikâh elbisesi modelleri

“Nikâhta ne giyeyim?” derdine son!

Sürekli olarak değişen tesettür giyim sektörü sayesinde artık muhafazakâr hanımların elbise beğenmesi sıkıntısı da ortadan kalktı. Daha önceki dönemlerde kapalı hanımlara yönelik çok da fazla seçeneğin bulunmaması sıkıntılı zamanlara neden olmaktaydı ancak günümüzün özel tasarımcıları sayesinde artık bu tip sorunların ortadan kalktığını söylemek gerekiyor. “Nikâhta ne giyeyim?” sorusunu soran hanımlar için yeni sezonda sunulan onlarca model arasından birini beğenebileceklerini söylemek gerekiyor.

Tesettür nikâh elbisesi modelleri

Nikâh elbisesi renkleri

Tesettürlü hanımlar, nikâh elbisesi seçerken daha çok ağır ve koyu tonları tercih ederler. Ancak buna karşın beyaz ve tonları üzerinde değerlendirme yapan hanımların sayısı da az değil. 2018 tesettür nikâh elbisesi modelleri arasında oldukça fazla rengin olması, hanımların hem işini kolaylaştıracak hem de seçenek bakımından daha fazlasını değerlendirme imkânına sahip olmalarına yardımcı olacak.

  • Siyah tesettür nikâh elbisesi
  • Bordo tesettür nikâh elbisesi
  • Saks tesettür nikâh elbisesi
  • Beyaz tesettür nikâh elbisesi
  • Somon tesettür nikâh elbisesi
  • Pudra tesettür nikâh elbisesi
  • Vizon tesettür nikâh elbisesi
  • Zümrüt tesettür nikâh elbisesi

Tesettür nikâh elbisesi modelleri

Yukarıda belirttiğimiz renklerden çok daha fazlasının yer aldığı 2018 tesettür nikâh elbisesi koleksiyonu arasından kendi zevkinize en çok hitap eden modellerden birini seçerek özel gününüzü taçlandırmanın keyfine varabilirsiniz. Urbanur.com olarak sizin için seçtiğimiz türbanlı nikâh elbisesi modellerini inceleyerek alışveriş öncesi kararınızı daha rahat verebilirsiniz.

Tesettür nikâh elbisesi modelleri

Yeni sezon nikâh elbisesi modelleri
Tesettür nikâh elbisesi modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git