Tesettür Duvak Modelleri
Her genç kızın hiç kuşkusuz hayali en güzel bir düğün töreniyle dünya evine girmek ve en şık gelinlik modeliyle o özel günün en güzeli olmaktır.

Tesettür Duvak Modelleri

Tesettür gelinlik modellerinin en göz alıcı parçalarından olan tesettür duvak modelleri son zamanlarda birçok farklı ve göz alıcı modelleri de bünyesinde bulunduruyor. Tesettür duvak modelleri, düğünlerin en göz alıcı parçalarından olmuş durumda. Hele bir de tesettür duvakları daha çok göz alıcı olmuş durumda.

 

Tesettür Duvak Modelleri

 

Beyazın o harika uyumu ile adeta gözleri kendine çeken tesettür duvak modelleri eskiye nazaran daha çok göz alıcı olmuş durumda. Gümüş renkli aksesuarların yanı sıra altın renkli duvaklar ve yapay ve canlı çiçekle de süslenilen tesettür duvak modelleri çok şık bir görüntü oluşturuyor. Tesettür duvak modellerinin şıklığı ve zarafeti de artık gelinliklerin olmazsa olmazı oluyor.

Tesettür Duvak Modelleri

 

Tesettür duvak modellerine bakılınca başı saran çember şeklindeki modeller, alına doğru akan boncuklu aksesuarlar,dantel detaylı duvak modelleri ve daha birçok tesettür duvak modelleri de duvak kreasyonları arasında kendine yer edindirmiş durumda. Ayrıca kenarı zarif dantelle süslenmiş  tesettür duvak modellerini gümüş renkli bir çember ve ya hoş bir çiçek ile birlikte kombin yapıp takabilirsiniz. Duvakların dantel dışındaki kısmı tamamen tül olduğu için tesettür duvak modellerinize uygun aksesuarlar kullanabilirsiniz.

 

Tesettür Duvak Modelleri

Bayanların hayalini kurduğu o en özel günde, bembeyaz bir kuğuyu andıran o gelinliklerin en güzel parçalarından olan duvaklar modelleri gelinlerin zarafetine zarafet katıyor. Hem yapay ürünler ile hem de el emeği göz nuru aksesuarlarla da zarafeti tamamlanan gelin duvakları adeta mücevheri örten bir örtü gibi ..
Sizler için hazırladığımız en güzel tesettür duvak modelleri galerimizi mutlaka inceleyin ve o en güzel ve en şık gününüzde zarafeti yakalayarak istediğiniz duvak modelini seçmenin keyfini çıkarın..

Etiketler:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git