Tasarımın güçlü ismi Tuay Karaca
Tesettür giyim sektöründe başarılı tasarımları ile “ben de varım” diyen Tuay Karaca, sektör içinde neredeyse markalaştı demek yanlış olmaz.

Hanımların beklentilerinin farkında olarak ürettiği tesettür tasarım abiye elbise modelleri artık pek çok hanım tarafından beğenilerek takip ediliyor.

Tasarımın güçlü ismi Tuay Karaca

Tesettürlü hanımların zarif ve güçlü duruşundan ilham alarak bir çizgi belirleyen Tuay Karaca, farklı model ve kesimdeki tesettür abiye modellerinde kullandığı kaliteli kumaşlarla ve ince detaylarla dikkat çekiyor.Tuay Karaca tesettür abiye modelleri 1

Özellikle son dönemde hanımların yoğun ilgisini çeken Tuay Karaca haute couture abiye elbiseler kişiye özel tasarımları ile büyülüyor. Standart kalıpların dışında özel bir tasarıma sahip olmak isteyen hanımlar Tuay Karaca’nın son kreasyonunu mutlaka incelemeliler.

Tuay Karaca tesettür abiye modelleri 2

İşte Tuay Karaca’nın haute couture elbise modellerinden bazıları. Eşine rastlayamayacağınız, tamamen Tuay Karaca’ya özgü bu modellerle özel gecelerde benzersiz olabilirsiniz.

Tuay Karaca tesettür abiye modelleri 3

İşlemeleri, duruşu ve modeli ile bu serinin en şık tesettür abiye elbiselerinden biri olan kremrengi bu elbiseye ve aynı çizginin izlerini taşıyan daha birçok modele Tuay Karaca imzası ile sahip olabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git