Silk Home 2017 ipek eşarp modelleri
Yaz aylarında tesettürlü hanımların şıklığının en önemli tamamlayıcısıdır ipek eşarplar. Özellikle klasik tarzdaki tesettür giyim modelleri söz konusu olunca ipek eşarp en aranılan unsur oluverir.

Gerek renkleri gerekse desenleri ile oldukça kullanışlı modellerin sahibi olan Silk Home; her sezon olduğu gibi 2017 yazlık eşarp modellerinde de hanımların zarif ruhunu modellerine taşımayı başarıyor.

Silk Home 2017 ipek eşarp modelleri

Yazın boğucu sıcağında ince kumaş özelliğinin yanı sıra parlak ve asil duruşuyla da hanımların gözdesidir ipek eşarplar. Hele renk aralığı ve model çeşitliliği bu kadar fazla olunca, böylesi zarif tasarımlara karşı koymak da neredeyse imkansız hale geliyor. Silk Home 2017 ipek eşarp modellerini size tanıtırken ilk söylemem gereken sanırım renk kartelasının genişliği. Öyle ki; seçeceğiniz şık yazlık ipek eşarp modellerinin hemen hemen hepsinde en az 10 farklı renk bulunuyor. En az diyorum; çünkü, bu sayı bazı modellerde 18’e kadar çıkabiliyor. Yani giysiniz ne renk olursa olsun beğendiğiniz modelin uyumlu bir alternatifi mevcut. Siz yeter ki deseninizi belirleyin.

Silk Home 2017 ipek eşarp modelleri 1

Biraz da Silk Home 2017 ipek eşarp desenlerinden bahsedelim isterseniz. Klasik giyimle mükemmel uyum sağlayan birbirinden şık ipek eşarpların neredeyse tamamı desenli modellerden oluşuyor. Desen seçenekleri arasında çiçekli ipek eşarp modellerinden tutun da otantik desenli ipek eşarp modellerine kadar uzanan bir çeşitlilik göze çarpıyor.

Silk Home 2017 ipek eşarp modelleri 2

İç içe geçmiş desenleri uyumlu renklerle birleşince ortaya pek çok giysi ile kombinleyebileceğiniz oldukça kullanışlı ipek eşarp modelleri çıkıyor. Üstelik her hanımın sahip olabileceği, ulaşılabilir fiyatlara sahip olan bu hesaplı ipek eşarp modellerinden tüm tesettürlü hanımların dolaplarında bolca bulunacaktır diye düşünüyorum. Ne de olsa ipek eşarplar yerini ve değerini her zaman koruyan ürünler.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git