Şıklığınızı 2017 bot modelleri ile tamamlayın
Şıklığınızı 2017 bot modelleri ile tamamlayın

Her sezon yenilenen ürünler arasında şüphesiz kışlık bot modelleri de yerini alıyor. Hanımların en çok dikkat ettiği giysiler arasında yer alan ayakkabılar günden güne yeni modellerle karşımıza çıksa da zaman zaman bir nostalji yaşandığı da oluyor. Bu nedenle modası geçen ayakkabı ve botlarınızı bir köşede saklamanızı şiddetle öneriyorum.

2017 bot modelleri arasında yine her tarzda giyime uygun modeller bulabilirsiniz. Yeni çıkan ürünlerin yanı sıra benim de favorim olan bulldozer botlar yine yerini koruyarak özellikle spor giyinmeyi tercih edenlerin ayakkabı dolaplarında yerini aldı.

2017 bot modelleri 1

Klasik giyimi seven, hem ayağımı sıcak tutsun hem de zarif olsun diyenler için ise oldukça göz alıcı topuklu bot modelleri mevcut.

2017 bot modelleri 2

 

Süetin de özellikle kışlık ayakkabı modelleri arasında ayrı bir yeri var. Klasik süet botların yanı sıra taşlarla ve metallerle süslenmiş süet bot modelleri de giyim tarzınızla uyumluysa bir alternatif olarak düşünülebilir.

2017 bot modelleri 3

Ayakkabı seçmek gerçekten zor bir iş. Özellikle gününüzün çoğunu dışarıda geçiriyorsanız. 2017 kışlık ayakkabı modelleri içinden ayağınızı rahat ettirecek, bütçenize uygun, giyim tarzınızla örtüşen bir model bulmakta zorlanmayacağınızı umuyorum. İşte size fikir alabileceğiniz birkaç model;

Etiketler:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git