Setrms yazlık şık kap modelleri 2017
Setrms’in 2017 yazı için hazırladığı bu modeller tesettür kap modasına yeni bir soluk getirecek. Son derece şık ve modern kaplar, yaza uygun kumaş ve renk seçenekleri ile hanımların gözde modelleri arasına girecek gibi görünüyor.

Tesettürlü hanımların son yıllarda yaz trendi haline gelen ve her yaş grubundan hanımın severek kullandığı kap modelleri Sterms kalitesi ile vitrinlerde yerini aldı. Bakalım siz beğenecek misiniz?

Setrms yazlık kap modelleri 2017

Yazın en şık tesettür kap modellerine Setrms kalitesi ile sahip olmayı kim istemez? Muhafazakar giyim modellerinde trendleri soluksuz takip eden, yılların tecrübesi ile tesettürlü hanımların zevklerini ve beğenilerini çok iyi bilen bir marka ne de olsa. Bu tecrübe ışığında her sezon birbirinden şık tasarımlarla alkış toplaması da tesadüf değil elbette. Tesettür giyimin her alanında zevkli modellerle yer alan Setrms’in 2017 modelleri arasında yazlık tesettür kap modelleri oldukça dikkat çekici.

Setrms yazlık kap modelleri 2017 1

Yılın moda renklerinin yanı sıra yazın vazgeçilmezi olan açık renk tesettür kap modellerine de yaz serisi içinde yer veren Setrms, belden bağlamalı kap modelleri, belden büzgülü kap modelleri, fermuarlı tesettür kap modelleri gibi oldukça kullanışlı modeller sunuyor.

Setrms yazlık kap modelleri 2017 2

Asimetrik kesim tesettür kap modellerini yazın enerjisine uygun renklerle birleştirerek yazlık şık tesettür kap modelleri kapsamında muhafazakar hanımların beğenisine sunan markanın ürünlerini incelemeden yaz alışverişinize nokta koymayın. Fiyat olarak birçok markanın biraz üzerinde olduğu bir gerçek. Fakat kalitesini de göz ardı etmemek gerek. Tabi karar sizin. İşte benim Setrms yazlık şık kap modelleri 2017‘den sizin için seçtiklerim.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git