Setrms abiye elbise modelleri
Tesettür giyimde kalitesi ve şık tasarımları ile yıllardır değişmeyen bir yere sahip olan markalardan biri Setrms.

Özellikle birbirinden gösterişli tesettür abiye elbise modelleri ile özel gecelerin ağırlığını yansıtan Setrms; her yaş grubundan tesettürlü hanımın severek taşıyacağı modellerin de ilk akla gelen ismi.

Setrms abiye elbise modelleri

Düğün, nişan, kına, mezuniyet ve özel davetlerde kullanabileceğiniz en sadesinden en gösterişlisine kadar en geniş yelpazeyi sunan tesettür giyim markaları arasında en köklü olanlarından biri. Yılların deneyimini başarı ile tasarımlarında yansıtan Setrms, tesettür modasına yön verenlerden biri.

Setrms abiye elbise modelleri 1

Farklı tarzlara sahip hanımların kendine uygun bir modeli mutlaka bulabileceği yüzlerce modelle boy gösteren markanın giysilerinin ortak noktası ise kadının zerafetinin, saflığının ve masumiyetinin ön plana çıkarılması. Setrms abiye elbise modelleri 2

Özellikle tesettürlü genç hanımların en mutlu günlerinde beğenerek kullanacakları; hem alımlı ve gösterişli hem de duru bir tarz hissettiren abiye giysi modelleri gerçekten görülmeye değer.

Setrms abiye elbise modelleri 3

Kadife abiye elbise modellerini ise; işlemeler, taşlar ve boncuklarla hareketlendirerek özel gecelerinize uygun, abartısız fakat bir o kadar da ağır elbiselerde de başarılı çizgisini devam ettiriyor.Setrms abiye elbise modelleri 4

İşte beyazın masumiyeti ve asilliği, işte dorelerle ortaya çıkarılan, özeninizi ve çizginizi yansıtan en şık beyaz tesettür abiye modelleri. Ve en çok beğenilen Setrms abiye elbise modelleri.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git