Sade ve zarif tesettür anne abiye elbise modelleri
Eğer sünnet annesi ya da gelin-damat annesiyseniz tesettürlü abiye seçmekte zorlanabilirsiniz. Birbirinden renkli, gösterişli ve ışıltılı modelin yer aldığı tesettür giyim modellerinin yazık ki çoğu genç hanımlara hitap eden modeller.

Bu nedenle eğer orta yaş yada biraz üzerinde bir hanımsanız model bulmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. İşte sizin için seçtiğimiz, yaş sınırı gözetmeksizin kullanabileceğiniz sade ve zarif tesettür anne abiye elbise modelleri.

Sade ve zarif tesettür anne abiye elbise modelleri

İlk olarak her hanımın zevkinin farklı olduğunu kabul etmek gerek. Kimi hanımlar çok gösterişli modellerle kendini ifade ederken kimi hanımlarda daha mütevazi elbise modellerinden hoşlanır. Tabi ki abiye elbise seçerken nelere dikkat etmeli bilmek gerekli. Bunun için yaşınız, tarzınız ve katılacağınız davetin türü oldukça önemli. Bu güne kadar tesettürlü genç kız abiye modellerine sitemizde fazlasıyla yer verdik. Biraz da tesettürlü sünnet annesi abiye elbise modellerine ve tesettürlü anne abiye modellerine yer vermek istedim.

tesettür anne abiye elbise modelleri 1

Yaş aralığı gözetmeksizin rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerden oluşan bu seriyi Kiraz giyim abiye elbise modelleri arasından seçtim. Özellikle orta yaş tesettür abiye elbise modelleri olarak sınıflandırabileceğimiz bu modeller kızını ya da oğlunu evlendirecek olan hanımlar için de oldukça uygun. Ne çok göze batan, ne de çok silik modeller. Yani tam kararında giyinmeyi seven tesettürlü hanımlar için ideal.

tesettür anne abiye elbise modelleri

Bu yılın modası olan kolları volanlı elbise modelleri hemen hemen her yerde olduğu gibi abiye elbise modelleri içinde de sıkça karşımıza çıkıyor. Düz ya da kloş inen uzun etek boyları da kimi zaman düz kimi zaman asimetrik ya da ön kısa-arka uzun olarak tercih ediliyor. Diğer modelleri galeri bölümümüzde sizlerle paylaşıyorum. Umarım tarzınıza uygun bir model bulursunuz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git