Pratik eşarp mıknatısı modelleri
Tesettür giyimin son dönemlerde üretilen en kullanışlı aksesuarlarından biri eşarp mıknatısları. Bir zamanlar adından sıkça söz ettiren toplu iğneler ve çatal iğnelerde tarihin tozlu sayfalarında yerini almak üzere kutularına kalktılar böylece.

Üstelik eşarp mıknatısı kullanışı oldukça pratik bir ürün. Hem de son derece şık bir görünümü var. İhtiyacın yanı sıra tesettür aksesuar modelleri arasında da sayılabilecek olan tüm modelleri yazının ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz. Böylece bu tarz bir ürün kullanmak isteyen hanımlar eşarplarına uygun bir model seçmekte zorlanmayacaklar.

Pratik eşarp mıknatısı modelleri

Birçok farklı model ve tasarımla karşımıza çıkan eşarp mıknatısları arasında birazdan da göreceğimiz gibi pek çok alternatif ürün var. İncili eşarp mıknatısları, doğal taşlı eşarp mıknatısları, gümüş kaplama eşarp mıknatısları, altın kaplama eşarp mıknatısları v.s. Bunca çeşit arasında zorlanacağınız tek konu sanırım ki seçim yapmak olacak. Hepsine birden sahip olmak isterseniz, bilmelisiniz ki bu çok rastlanır bir durum 🙂

en şık eşarp mıknatısı modelleri

Özellikle taşlı eşarp mıknatısı modellerinin oldukça göz kamaştırıcı olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Eşarp mıknatısı nasıl kullanılır

Eşarp mıknatısı nasıl kullanılır merak eden hanımlar için hemen belirteyim ki bu basit materyalleri kullanmak için kılavuza falan gerek yok. Oldukça güçlü mıknatısların yer aldığı iki bölümü birbirinden ayırarak eşarbınızın iki tarafına da tuturmanız yeterli. Güçlü mıknatısları sayesinde yazlık ve kışlık eşarplarda, şallarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eşarp mıknatısı kullananlar tarafından çok beğenilen bir ürün. Kayma yapmayan ve eşarbı en az iğnelerimiz kadar sabitleyebilen eşarp mıknatıslarının ikili takımları da var.

ikili eşarp mıknatısı modelleri

Eşarbınızı ya da şalınızı bağlama şeklinize göre ikili eşarp mıknatısı modellerinden birini de tercih edebilir, eşarbınızın zarif görünüşünü daha da şıklaştırabilirsiniz böylece. Tabi bu arada ürünün en faydalı kısmı da eşarplarımızdaki iğne delikleriyle ve onların yol açtığı tahribatlarla da vedalaşacak olmamız ki bu gerçekten harika bence. Abiye giysilerinizin üstüne kullanacağınız ipek ya da saten eşarplarla, keten şallarla, günlük kullandığınız tüm eşarplarla rahatlıkla kullanabileceğiniz en şık eşarp mıknatısı modellerini sizin için özenle seçerek galerimizde paylaşıyorum. Eşarp mıknatısının pratik kullanımından yararlanmak isteyen hanımlar modelleri buradan inceleyebilirler.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git