Pınar Şems tesettür uzun etek modelleri
Abiye tasarımları ile daima göz önünde olmayı başaran Pınar Şems’in tesettür giyime kattığı diğer modeller de en az abiyeleri kadar başarılı.

Kendine özgü stili ve duruşu ile hemen farkedilen markalardan biri olan Pınar Şems; tesettür giysileri tesettür çizgisine sadık kalarak başarı ile modernize eden markaların başında geliyor. Bu nedenle de muhafazakar hanımların büyük beğenisini toplaması şaşırtıcı değil.

Pınar Şems tesettür uzun etek modelleri

Pınar Şems uzun etek modellerinde farklı kumaşlara yer veriyor. Bu da marka imzasını taşıyan modeller arasında her ortama uygun seçenekler bulabilmenizi sağlıyor. Hanımların zerafetini giyime taşıyan en önemli parçalar arasında yer alan tesettür etek modelleri arasından sizin için mevsim itibarı ile yazlık ve baharlık tesettür etek modellerini seçtim.

Pınar Şems uzun etek modelleri 1

Çiçekli etek modelleri ile baharın coşkusunu yansıtan Pınar Şems tasarımlarında geometrik desenlere ve otantik motiflere de sıkça yer veriyor. Etek modellerinde, özellikle son dönemde yüksek bel etek modellerini tercih ediyor olması da gözden kaçırılmaması gereken ayrıntılardan biri.Pınar Şems uzun etek modelleri 2

Taftadan ürettiği etek modelleri ile özel davetleriniz için klasik elbise anlayışının dışında farklı alternatifler sunan Pınar Şems; 2017 tesettür giyim modelleriyle de hayatımızın her alanında yerini alacak markalardan biri. İsterseniz bu birbirinden şık tesettür etek konbinlerine bir göz atalım.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git