Pınar Şems 2018 Koleksiyonu
Pınar Şems 2018 koleksiyonu yenilenen tasarımlarıyla tesettür giyim dünyasında yeniden en çok konuşulan isimlerden  biri olmayı başardı.

Tesettür giyim modellerinin en çok beğenilen ve tercih edilen isimlerinden Pınar Şems 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu ile yeniden kendinden söz ettirmeyi başardı. Hanımların özel gün ve davetlerde kurtarıcı parçalar olarak tercih ettikleri abiye modelleri, yenilenen tasarımları ile gözde modeller olmayı başarırken, en trend renk seçimi ve yeni işleme detaylarıyla Pınar Şems markası ile alıcıya çıktı.

2018 Pınar Şems Koleksiyonu

Pınar Şems tesettür abiye modelleri

Yenilikçilik ve yeni sezon ürünlerini yakından incelemek isteyenlere sitemizden sunduğumuz tesettür abiye görsellerine renk katan tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Pınar Şems 2018 koleksiyonu eklenerek sitemizi güncelliyoruz. Yeni sezonda boncuk süslemeli abiye elbise modelleri ile dikkatleri üzerine çeken tasarımcı, hanımların ihtiyacından çok daha fazlasını karşılıyor. Düğünler, nişanlar, kına geceleri ve özel davetlerde farkını ortaya koymak isteyen hanımların beğeneceği onlarca model ve onlarca renk seçeneği arasından birini beğenip almaları çok daha kolay olacak.

2018 Pınar Şems Koleksiyonu

Pınar Şems kadife elbiseler

2018 tesettür abiye modelleri ile ihtişamlı tasarımlara yenilik ekleyen Pınar Şems, yeni sezona özel modelleri ile hanımların dünyasına renk katarken kadife elbise abiye modelleri sezonun en dikkat çeken tasarımlarından biri olmayı başardı. Üzerine harika işlemelerle renk verilen elbiseler, tesettür çizgisine uyumlu yönleriyle dikkat çekerken bir de 2018 tesettür abiye modelleri dünyasına farklılık katmasıyla kendinden söz ettiriyor.

2018 Pınar Şems Koleksiyonu

En güzel tesettür abiyeler

Hanımların özel günlerde “ne giyeyim?” sorusuna en güzel şekilde yanıt veren Pınar Şems, iddialı tasarımlarıyla muhafazakar hanımların en büyük yardımcısı olmaya 2018 koleksiyonu ile devam ediyor. Geçtiğimiz sezonda olduğu gibi yeni sezonda da birbirinden farklı modellere yer verilen markanın şubelerinden ve alışveriş sitelerinden kolaylıkla bulabileceğiniz yeni sezon abiye elbise modelleri arasından istediğiniz gibi bir model seçerek özel günlerde iddialı olmanın keyfini yakalayabilirsiniz.

2018 Pınar Şems Koleksiyonu

Pınar Şems 2018 Koleksiyonu

Etiketler:
Pınar Şems 2018 Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git