Modanisa yazlık uzun etek modelleri 2017
Her ne kadar pantolon modelleri tesettür giyimin içinde bir çok kesimle yer alsa da uzun etek modelleri tesettür giyimin vazgeçilmez parçalarından biridir.

Bunun yanı sıra uzun etek kombinleri pantolonlar kadar basit değildir yazık ki. Fakat uygun parçalar bir araya getirildiğinde ortaya çıkan sonuç bu zorluğa değer.

Modanisa uzun etek modelleri 2017

Yaz ayların özel olarak hafif kumaşlardan üretilen yazlık tesettür etek modelleri, kesimine bağlı olarak şık bir bluz veya gömlekle ya da bir t-shirtle birlikte kullanılabilir. Genç tesettür giyim modelleri arasında en çok tercih edilenler şüphesiz tesettür kot etek modelleri ve tesettür salaş etek modelleridir. 2017 tesettür etek modelleri arasında kotlardan ziyade; bu yaz en trend giyim modelleri; çiçekli uzun etek modelleri diyebiliriz.

çiçekli uzun yazlık etek modelleri

Modanisa çiçekli etek modelleri ve desenli uzun etek modelleri; bol kesimleri ve yazlık kumaşları ile özellikle spor giyinmeyi seven genç hanımların  dolaplarının baş köşesinde olacak gibi. Gençliğin enerjisini yansıtan renk renk, desen desen etekleri nasıl kombinleyeceğiniz ise tamamen sizin zevkinize bağlı.

tesettür kot etek modelleri

Tabi bu modellerin dışında klasik seven hanımlar için de çok hoş ve daha şık tesettür etek modelleri var. Ama yaz aylarında hanımların ağırlıklı tercihi daha spor modeller tabi ki. Özel günleri saymazsak. İşte sizin için Modanisa yazlık uzun etek modelleri 2017 arasından seçtiklerimiz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git