Mevsim geçişleri trençkotsuz olmaz
Her hanımın dolabında mutlaka olması gereken parçalardan biri trençkot. Neden mi? İlk olarak farklı bir havası var. ama en önemlisi herşeyle uyum sağlayabilecek bir giysi. Üstelik serin havalar için birebir. Ne çok sıcak tutuyor, ne de üşütüyor. Yani, harika!

Bir bayanın sahip olabileceği en uyumlu giysi. Altına bir kot giyebilirsiniz ya da kumaş pantolon, etek. Kısaca ne isterseniz, ne giyerseniz hepsini çok da güzel taşır.

Mevsim geçişleri trençkotsuz olmaz

2017 trençkot modelleri mağaza vitrinleriyle birlikte internetten satış sitelerinde de yerini almaya başladı. Karakteristik bir giysi olan trençkotların zaten oturmuş belli bir tarzı var. Bu tarza ek olarak bazen kesimler ya da kullanılan kumaşlar farklılaşabiliyor. İşte bu yılın favori trençkot modelleri.

2017 trençkot modelleri 1

İşte taba renklerinden hoşlanan hanımlar için klasik trençkot modelleri. Taba ve bej trençkot modelleri tesettürlü hanımların da beğenerek giyeceği ürünler arasında.

2017 trençkot modelleri 2

Baharın coşkusuna yakışan daha renkli trençkot modelleri arıyorsanız  bunlar hoşunuza gidebilir. Hem şık, hem rahat, hem enerjik.

2017 trençkot modelleri 3Desenli kumaşlardan üretilen trençkotlar da bu yılın favori modelleri arasında öne çıkacak gibi görünüyor. Özellikle 2017 genç tesettür giyimin ilkbahar modelleri arasında bu tarz ürünlere sıkça  rastlayabilirsiniz. Madem mevsim geçişleri trençkotsuz olmaz, gelin modellere bir göz atalım.
Mevsim geçişleri trençkotsuz olmaz Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git