Mayovera haşema modelleri
Tesettür spor giyimin ve tesettür mayonun en çok takip edilen markalarından biri olan Mayovera tam kapalı ve yarım kapalı modelleri ile modanın nabzını tutuyor.

Aile bütçesi ile dost fiyatlarla hanımlarla buluşan Mayovera haşema modelleri; modern tarzı ve farklı seçenekleri ile her bütçeden hanımın sahip olabileceği alternatifler sunuyor.

Mayovera haşema modelleri

Kısa bir zaman öncesine kadar tesettür giyimde büyük bir eksik olan tesettür mayo modelleri bu açığın farkedilmesi ile birlikte çeşitli markalar tarafından hızla üretilmeye başladı. İşte bu markalardan biri olan Mayovera gerek desenleri gerekse kumaş kalitesi ile kısa zamanda tesettür giyim dünyasında hakettiği yeri buldu.

Mayovera haşema modelleri

Tam kapalı haşema ve yarım kapalı haşema modellerine ek olarak farklı kumaş türlerine de modellerinde yer veren Mayovera; tayt konbinli modellerin dışında bol, ıslandığında vücuda yapışmayan, kolay kuruyan kumaşlardan ürettiği daha bol modeller de üretiyor.

Mayovera haşema modelleri 2

Desenleri, enerjik renkleri ve zevkli tasarımları ile tesettürlü hanımlara yaz tatillerinde de özgürlük tanıyan, sevdikleri ile birlikte doyasıya yaşama olanağı sağlayan son moda haşema modelleri sizlerle…
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git