Mayo Bella muhafazakar mayo modelleri
Modern tasarımları muhafazakar giyim tarzı ile birleştirerek hanımlara farklı alternatifler sunan Mayo Bella; kapalı ve yarı kapalı modelleri ile her yaz olduğu gibi bu yaz da plajlarda boy gösterecek.

2017’de de çizgisini koruyan ve tesettürlü hanımlar için yaz tatillerini kabus olmaktan çıkararak keyifli anlara dönüştüren Mayo Bella birbirinden farklı ürünlerle karşımızda.

Mayo Bella muhafazakar mayo modelleri

Sadece tesettürlü hanımlara değil mayo ve bikini dışında daha kapalı alternatif arayanlara da uygun kapalı mayo modelleri sunan Mayo Bella her kesimden bayanın kullanabileceği ürünlerle giyim dünyasında yerini aldı.

Mayo Bella yarım kapalı mayo modelleri

Özellikle çocuklu hanımların plajlarda sıkça tercih edeceği Mayo Bella yarım kapalı mayo modelleri hareket özgürlüğü açısından da oldukça rahat.

Mayo Bella haşema modelleri 1

Muhafazakar hanımların gözdesi olacak Mayo Bella haşema modelleri sade ve aşırılıktan uzak tasarımları ile gerçekten çok hoş ve zarif. tesettür çizgisini başarı ile mayo konseptine taşıyan birbirinden şık ürünlere mutlaka bir göz atın.

Mayo Bella haşema modelleri 2

 

Bu yaz deniz kenarında ya da havuzda sevdiklerinizle stresten uzak bir tatil planı yapıyorsanız, aile bütünlüğünü bozmadan bu keyfi yaşamanıza yardımcı olacak Mayo Bella muhafazakar mayo modelleri arasından birini seçerek işe başlayabilirsiniz. Önemli olan sevdiklerinizle yaşamın her anını paylaşabilmek.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git