Marina tesettür mayo modelleri
Özellikle yaz aylarında muhafazakar hanımların en çok gereksinim duyduğu ürünlerden biri tesettür mayolar. Farklı model ve kesimleri ile tercih yapmanızı kolaylaştıran, rahat edebileceğiniz alternatifler sunan Marina’da bu ihtiyaca cevap veren markalardan biri.

Boneli ve başlıklı modelleri ile tesettürlü hanımları deniz ve havuzlarda da şıklığa davet eden Marina’nın en şık muhafazakar mayo modellerini sizin için seçtik.

Marina tesettür mayo modelleri

Hepimizin kış rüyasıdır ailemizle ve sevdiklerimizle günlük hayatın telaşından, iş stresinden ve koşuşturmadan uzak, başbaşa ve keyifli bir yaz tatili geçirmek. Bazıları için doğa ile iç içe olmak daha cazip gelse de çoğumuz özlediğimiz yaz güneşiyle kucaklaşmayı tercih ederiz.  Sizin de yaz hayalinizin içinde güneşlenmek ve yüzmek varsa kapalı mayo modellerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Marina tesettür mayo haşema modelleri 1

2017’nin favori renklerini muhafazakar çizgiye sadık modern haşema modelleri ile buluşturan Marina; bol kesim tesettür mayo modelleri ve taytlı dar haşema modelleri gibi farklı alternatiflerle hanımların karşısına çıkıyor. Bu oldukça çabuk kuruyan tesettür mayo modelleri; ıslandığında tene yapışmayan kumaş seçimleri ile oldukça rahat ve kullanışlı.

Marina tesettür mayo haşema modelleri 2

Yarım kapalı muhafazakar mayo modelleri de özellikle İslami tatil mekanları konseptinde tatil yapacaklar için rahatlıkla tercih edilebilir ürünler. İşte farklı tarzlara uygun seçenekleri ile sizin için seçtiğimiz Marina tesettür mayo modelleri.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git