Kayra 2018/2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu
Kayra 2018/2019 sonbahar kış koleksiyonu, yine hanımların beğeneceği çok sayıda yeni kıyafet modelleri ile kendini göstermeye başladı.

Tesettür giyimin öncü isimlerinden biri olan ve her sezon yenilikleri ile muhafazakâr kadınların karşısına çıkan Kayra Giyim, yeni sezonda da yine birbirinden şık ve iddialı modelleri ile hayal edildiği gibi tasarımlar sunuyor. Stil sahibi hanımlar için göz alıcı modelleri ile vitrinleri süsleyen yeni koleksiyon, farklı tarzları ve imajları ile sektöre renk katıyor.

Kayra 2018/2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu

2019 Kayra Giyim Modelleri

Her zamanki gibi sezona şık ve iddialı tasarımlarıyla girerek hanımların dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran Kayra Giyim, eğilim seçenekleri ile aradığınızı bulabileceğiniz en şık ve en detaylı modellerini sizlere sunuyor. Muhafazakâr kadınların tercih ettiği tesettür markası, 2019 koleksiyonu ile göz alıcı seçeneklere imza atarken her yaştan kadının kendine göre bir beğenide bulunmasını da kolaylaştırıyor. 2019 Kayra Giyim sonbahar kış koleksiyonu arasında en iddialı kap modelleri, pardesü modelleri, tunik modelleri, abiye modelleri ve daha birçok kıyafet seçeneği tesettürlü hanımları bekliyor.

Kayra 2018/2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yeni sezon Kayra Giyim Modelleri

Moda dünyasında tesettür sektörüne renk getirmesi ile ve farklı seçenekleri ile hanımların isteklerini karşılaması ile kendinden söz ettiren Kayra Giyim, yeni sezona özel olarak sunduğu birçok modeli ile hanımların beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Aradığınız tüm modelleri ve tüm yeni stilleri bir arada bulabileceğiniz marka sayesinde alışverişiniz çok daha kolay ve keyifli olacak.

Kayra 2018/2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kayra Giyim Pardösü modelleri

Pardösü modelleri, tesettürlü hanımların dış giyimde en çok tercih ettikleri kıyafet seçeneklerinden biridir. Yeni sezona dair beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya aday olan Kayra 2018/2019 sonbahar kış koleksiyonu, beklentilerinizin ötesinde seçenekleri ile pardösü modelleri dünyasına renk katıyor. Lacivert, siyah, mürdüm, ekru, bej ve daha birçok renk seçeneğine sahip olan marka ile aradığınızı kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kayra 2018/2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kayra Tesettür Giyim

Sektöre girdiği günden bu yana muhafazakâr kadınların en çok takip ettikleri markalardan biri olmayı başaran Kayra Tesettür Giyim 2019 koleksiyonu ile göz alıcı seçenekleri hanımların beğenisine sunmaya devam ederken biz de sitemizden yeni sezonun tüm yeniliklerini sizlere sunarak alışveriş öncesi fikir edinmeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.
Kayra 2018/2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git