Hayallere ilham veren tesettür gelinlik modelleri
Gelinliğin bir genç kız için öneminin artık beyler bile farkında. Yeni bir hayata adım atılan bu özel günde her genç kızın hayali rüya gibi bir gelin olmak.

Giyim sektörü içinde geniş bir yer kaplayan gelinlik modelleri her yıl yenilense de aslı hep aynı. Belki bir yıl işlemeler ön planda, ertesi yıl Fransız danteli revaçta. Ama genel anlamda her yıl her modelde gelinlikler beğeniye sunuluyor.

Hayallere ilham veren tesettür gelinlik modelleri

Gelinlik söz konusu olduğunda tüm hanımlar gibi tesettürlü genç kızlarımızın da hayalinde tasarladığı bir model var mutlaka. Yine de düğün zamanı yaklaştıkça kararsızlığa düşmeniz, farklı modellere de bir göz atmak istemeniz çok normal. 2017 tesettür gelinlik modellerine genel bir bakış attığımızda klasik kesimler hemen dikkat çekiyor. Yani yine Prenses model gelinlikler, dar kesim gelinlik modelleri, balık etek gelinlik modelleri v.s. İşte size vücut tipinize ve zevkinize göre tercih edebileceğiniz tesettür gelinlik modellerinden birkaç örnek.

2017 tesettür gelinlik modelleri 1

İşte sadece genç kızların değil moda tasarımcılarının da vazgeçemediği Tesettür prenses gelinlik modellerinden biri. Hemen hemen her vücut tipinde uyum sağlayan bir model. İşlemelerle ve taşlarla bütünleştiğinde göz kamaştırıcı bir gelin olmanın ilk adımı tamam demektir.

2017 tesettür gelinlik modelleri 2

Güpürleri ile dikkat çeken balık etek tesettür gelinlik modeli kabarık gelinlikten hoşlanmayan çıtı pıtı kızlarımızın üzerinde muhteşem görünebilir.

2017 tesettür gelinlik modelleri 3

Taşların yoğunluğu ile kendini farkettiren bu modele dikkat. Çünkü bu yıl bu modeller karşımıza sıkça çıkacak. Birçok farklı modele ve süslemeye sahip birbirinden şık ve gösterişli gelinlik modelleri arasından sizin için seçtiklerimiz fikir edinmenizde yardımcı olabilirse ne mutlu bize. İşte hayallere ilham veren tesettür gelinlik modellerinden bazıları.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git