Hangi Renk Kıyafetle Hangi Renk Şal Kullanmalı?
Her mevsimin hiç şüphe yok ki kendine has renkleri ağır basmaktadır. Her ne kadar bu sorun ortadan kalkmış gözükse de, mevsimlerin getirmiş olduğu renk tonlarına göre konbinlerimizi belirliyoruz ve bundan vazgeçemiyoruz. Çoğu tesettürlü bayanların derdi bu olmuş durumda

Girmiş olduğumuz kış mevsiminde şık bir bayan olmaktan taviz vermeye hiç niyetimiz yok doğrusu. En pratik örtünme şekli olan şalları kışında takmaya da niyetliyiz. Hangi giysimize hangi şallarımızı takabiliriz? Bulunduğumuz ortamın en şık kadını nasıl olabiliriz? Şimdi size bu seçenekleri sırasıyla sunacağım…

Kombin 1: Deve Tüyü Ve Mavi Şal

Birbirini mükemmel uyum sağlayan bu renkleri ister günlük hayatta isterseniz de iş hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz, size özgüven verecektir. Kahve bir çanta takmakta fena fikir değil…

Kombin 2: Zümrüt Yeşili Ve fuşya

Ah bu yeşili hangimiz sevmiyoruz ki? Her mevsimin en asil ve göz alıcı rengi… yine tüm bakışlar ve taktirler… bu muhteşem ikili mutlaka dolabınızda bulunsun. Zümrüt yeşil kıyafetinize yakışabilecek en güzel renk tatlı bir fuşya rengi. Sadece bununla sınırlı kalmayın elbette, fuşya bir şalınız yoksa eğer,  alternatif olarak yeşil kıyafetinize, hardal sarısı, gül kurusu şalda sizin kurtarıcınız olabilir.

Kombin 3: Gri Ve Fuşya

Harika bir ikili daha benimde çok severek kombinlediğim bu renkleri herkesin beğenisini alıyor. Özellikle bu sezonun en yenisi. Eğer dolabınızda fuşya yoksa bunun yerine pembe ya da kırmızı da çok yakışacaktır.

Kombin 4: Haki Ve Mor

Hakinin her tonu ile kombinleyebileceğiniz mor rengi size göz alıcı bir görünüm verecektir. Kış mevsiminin en trend renkleri arasında rahatlıkla yerini almış durumda. Sizde bu ikili renk uyumuyla şık olabilirsiniz.

Kombin 5: Sarı Ve Gri

Uzun gri bir elbiseniz varsa bunu mutlaka sarı renkli bir şalla denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Artık bu renklerden vazgeçemeyeceksiniz.  Bu ikilinin uyumu sizi çok memnun edecektir. Siyah bir çanta da fena durmayacaktır.

Kombin 6: Kahve Ve Mavi

Kahve deri ceket ve mavinin uyumuna ne demeli… Asilliğin renge dönüşmüş hali. Eğer mavi bir şalınız varsa bunu mutlaka ilk olarak denemelisiniz. Eminim sizde bu iki uyumu seveceksiniz.

Kombin 7: Siyah-Beyaz Ve Kırmızı

Yazın öbür adı desem yanılmış olamam herhalde. Bu üç renge sahipseniz eğer, bu renklerden dilediğiniz renk şalı takabilirsiniz.

Kombin 8: Turuncu Lacivert

Kışın en çok tercih edilen renklerinden… bu iki renge sahipseniz iddialı ve kendine özgüveni sergiler bu iki tonun karışımından oluşan krem ağırlıklı lacivert ve turuncu bir şalı takabilirsiniz.

Kombin 9: Mint Yeşili Ve Toz Pembe

Yaz Mevsiminde Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Bu Renkler Size Doğal Olmanın Yanında Masum Bir görünüm verecektir. Bu iki tondan bir şalınız varsa eğer rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kombin 10: Gri Ve Kiremit

Kışın içiniz rahat bir şekilde bu ikiliyi mutlaka kombinleyin. Gri bir pançonuz varsa bunu mutlaka kiremit rengi bir etek ve şalla kombinleyin. Kahve çanta ve ayakkabılar, sarı tonlarında bir gömlek sizi tamamlayacaktır.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git