Gösterişli tesettür nişanlık modelleri
Her ne kadar tesettürlü hanımlar günlük yaşamda sadelik çizgisini korusalar da iş özel günlere gelince her hanımın biraz daha göze çarpan modeller tercih ettikleri bir gerçek.

Bir de söz konusu olan kendi nişan ya da kınaları olunca hayaller gerçeklerle buluşuyor ve ortaya bir kuğu gibi narin fakat bir o kadar da gösterişli bir genç hanım çıkıyor.

Gösterişli tesettür nişanlık modelleri

Evde yapılacak küçük bir nişan töreni için fazla abartılı bulabileceğiniz bir elbise salonda, yüzlerce kişinin katılacağı bir nişanın olmazsa olmazı. Tüm davetlilerin özenle hazırlanacağı bu günde sade bir elbise seçerek salonda görünmez olabilirsiniz. Bu nedenle gelinin kim olduğunu ilk bakışta hissettirecek bir model seçmek daha doğru olabilir.

tesettür nişan elbise modelleri 1

 

Gösterişli bir model için çok abartılı, tüllü, taşlı bir elbise seçmenize gerek yok. Tıpkı yukarıda yer alan model gibi hem zarif hem de etkili bir elbise ile gecenin yıldızı olabilirsiniz. Hem abartıdan kaçmış, hem de çarpıcılıktan taviz vermemiş olursunuz.

tesettür nişan elbise modelleri 2

Tabi tercihe bağlı olarak kabarık tesettür nişanlık elbise modellerini de kullanabilirsiniz. Böyle bir günde abartılı bir elbise bile seçseniz hiç göze batmayacaktır. Bu tamamen sizin zevkinize bağlı. Önemli olan bir kez yaşayacağınız bu gibi özel günlerde sizi en çok mutlu edecek tesettür abiye elbise modelini seçmeniz. İsterseniz gösterişli tesettür nişanlık modelleri arasında birlikte bir yolculuğa çıkalım.

tesettür nişan elbise modelleri 3
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git