Gamze Polat tunik modelleri
Tesettür giyimde dinamizmi yüksek, faal hanımların rahatlığı nedeniyle sıkça tercih ettiği bir giysi tunik. giyiminde spor ya da klasik bir şıklık yakalamak isteyen hanımların farklı konbinlerle istedikleri tarzı yaratmaları açısından da oldukça elverişli modellerle dopdolu.

Özellikle genç tesettürlü hanımların yakından takip ettiği Gamze Polat tesettür giyim modelleri rengarenk, farklı uzunluktaki modern tunik modelleriyle de beğeni topluyor.

Gamze Polat tunik modelleri

Gamze Polat tunik modellerine bir göz attığınızda bu yoğun ilginin nedenini açıkça görmeniz mümkün. Modern tesettür giyim çizgisini istikrarla takip eden Gamze Polat, tüm giysilerinde olduğu gibi tunik modellerinde de aynı başarılı çizgiyi devam ettiriyor. Tasarımları arasında asimetrik kesim tunik modellerine de yer veren marka her sezon kullanılabilecek klasik kesimlere de hayat veriyor.

Gamze Polat tunik modelleri

Pantolonla ve taytla çok rahat konbinlenecek tunik modellerini özellikle ilkbahar ve sonbaharda zevkle üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Gamze Polat tunik modelleri 2

Uzun tunik modellerini tercih eden hanımlar da Gamze Polat tasarımları arasında birçok alternatif bulabilirler.

Gamze Polat tunik modelleri 3

Rahatlık açısından pantolonu tercih eden hanımlar bu birbirinden şık tunik modelleri ile tesettür çizgilerinden ödün vermeden kendi tarzlarını giyimlerine yansıtabilirler.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git