Gamze Polat abiye elbise modelleri
Özel gün ve gecelerin en renkli, en keyifli ve en şık giysileri arasında Gamze Polat abiye elbise modellerini saymamak olmaz elbette. Hanımların beğenisini toplayan, tesettür giyimin yükselen ismi Gamze Polat abiye tasarımlarıyla da adını duyuranlardan biri.

Sadece tesettür abiye giyimde değil, elbise, tunik gibi günlük giyim modellerinde de başarılı bir duruş sergileyen Gamze Polat; yaz-kış farklı tasarımlarla giyimine özen gösteren muhafazakar hanımların karşısına çıkıyor.

Gamze Polat abiye elbise modelleri

Abartıdan uzak fakat özenli bir tarza sahip olan hanımlar, şıklığından taviz vermek istemeyen hanımlar ya da “herşey kararında” giyinenler için farklı zevklere hitap eden tasarımları buluşma noktası Gamze Polat.

Gamze Polat abiye elbise modelleri 1

Bu nedenle kullanacağınız yer neresi olursa olsun Gamze Polat abiye elbise modelleri içinde uygun bir çok seçenek bulabilirsiniz. Tesettürlü nişan abiye elbise modelleri, Tesettürlü mezuniyet elbisesi modelleri, Tesettürlü abiye balık elbise modelleri gibi pek çok çeşit bu tasarımlar içinde hayat bulmaktadır.

Gamze Polat abiye elbise modelleri 2Gamze Polat tesettür abiye elbise modelleri içinde dikkat çeken bir ayrıntı da özellikle gece elbiselerinin en ihtişamlı rengi olan dorenin başarı ile sergilenmesi. Abartıdan uzak modellerle birleşen dore kumaşlar ve detaylar; hem giysilere daha dikkat çekici bir hava katıyor hem de tesettürlü hanımların çizgisine uyum sağlıyor. Yani ne çok patlayarak ön plana çıkıyor, ne de sönük ve sıradan kalıyor.Gamze Polat abiye elbise modelleri 3

İşte size en güzel tesettür abiye elbise  tasarımlarından oluşan bir galeri. Tesettür giyim dünyasında başarıyı yakalamış o en özel isimlerden biri olan Gamze Polat ayrıcalığıyla.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git