Ferrace By Arzu Ergen ferace modelleri
Tesettür giyimin en çok tercih edilen ürünlerinden olan feraceye yeni bir soluk getiren Ferrace By Arzu Ergen ferace modellerinde oldukça bol kesimleri tercih etmesi ile dikkat çekiyor.

Farklı bir çizgi sergileyen Ferrace By Arzu Ergen; tesettür giyim modellerinde muhafazakar giyimin inceliklerini esas alıyor.

Ferrace By Arzu Ergen ferace modelleri

Özellikle siyah ferace modelleri üzerine yoğunlaşılan bu seride; renkli detaylarla canlandırılmış ferace modellerine yer verilmiş. Siyahın yanı sıra iki taraflı kullanılabilen ferace modellerinde farklı renkler ön planda tutulmuş. Yaz aylarında siyah giymek her ne kadar çok tercih edilen bir durum olmasa da; kullanılan kumaşların ferahlığı ile denge sağlanmış.

Ferrace By Arzu Ergen ferace modelleri 1

Taşlı ve işlemeli özel tasarımların da yer aldığı kreasyonu, dileyen hanımlar özel gün ve davetlerde de rahatlıkla taşıyabilirler. Abiye ferace modelleri ile konbinlenebilecek çok şık şal modellerinin de tasarımlarını yapan Ferrace By Arzu Ergen pek çok başarılı tesettür giyim türüne de damgasını vurmuş durumda.

Ferrace By Arzu Ergen ferace modelleri 2

Klasik tesettür giyimin dışına çıkarak fark yakalamak isteyen muhafazakar hanımlar tarafından tercih edilen Arzu Ergen tasarım modellerini sitemizden takip edebilirsiniz. Sizde sadece günlük yaşamda değil özel davetlerde de feracenin şıklığından ve rahatlığından yararlanmak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz modellere göz atarak Ferrace By arzu Ergen ferace modelleri konusunda fikir edinebilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git