Fahrunisa tesettür abiye elbise modelleri
Tesettür abiye elbise modellerinde farklı bir esinti arıyorsanız, Fahrunisa modelleri sizin zevkinizi yansıtıyor olabilir.

Fahrunisa tesettür abiye elbise modellerinde ilk bakışta bile Osmanlı esintisini hissedebilirsiniz. Eğer bu tarz bir giysi ile özel davetlerde yer almak isterseniz modellere bir göz atmanızda yarar var sanırım.

Fahrunisa tesettür abiye elbise modelleri

Son derece sade ve zarif tesettür abiye elbise modellerinden oluşan Fahrunisa tesettürlü abiye elbise modelleri, gösterişten hoşlanmayan ama şıklığından da vazgeçemeyen hanımlar için biçilmiş kaftan. Küçük detaylarla hareket kazanan, son derece asil görünen modellerin en güzel yanı ise katılabileceğiniz her türlü davette kullanılabilecek elbiseler olması sanırım. Eh gittikçe zorlaşan yaşam şartlarında, dolaplarında sıra sıra dizili abiye elbiselere yer verme lüksüne sahip olmayan biz hanımlar için bu da çok önemli bir özellik bence.

Fahrunisa tesettür abiye elbise modelleri 1

Özellikle tafta tesettür abiye elbise modellerinin öne çıktığı bu serinin benim için en güzel yanlarından biri de modellerin beden aralığının 36 ile 54 arasında olması. Yani büyük beden tesettür abiye elbise modellerine ihtiyaç varsa, bu şık elbiseler arasından seçim yapma olanağımız var. Pek çok markanın modellerinin 36-48 beden arası olduğu düşünülürse bu artı bir puan denebilir.

Modellerin bir çoğunda ölçülü bir şekilde kullanılan gipür ve bordürler elbiselerin sadeliğini bozmadan onlara enerji katmış. 2017’nin moda renklerini yakalayan Fahrunisa, farklı tarzı ile bakalım beğeninizi kazanabilecek mi? İşte sizin için Fahrunisa tesettür giyim modelleri arasından seçtiğim tesettür abiyeler. Umarım aradığınız modeli bulursunuz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git