Çiçekli tesettür elbise modelleri 2017
Çiçekli elbiseler baharın gelişini müjdeleyen giysilerin başında gelir. Yeniden hayat bulan doğayı temsil eden, coşkulu, rengarenk kumaşlar en çok da uzun elbise modellerine yakışır doğrusu.

Tesettür giyim modelleri arasında ilkbahar- yaz sezonunun olmazsa olmaz parçalarından biri olan çiçekli uzun elbise modelleri pek çok renkte eşarpla kombin edilebileceğinden oldukça kullanışlıdır.

Çiçekli tesettür elbise modelleri 2017

Çiçekli elbise modellerinin kendini göstermediği bir yıl hiç hatırlamıyorum. Desenler yıllara göre farklılık gösterse de çiçek hanımların daima ilgisini çeken bir motif olmuştur. Tabi bazen iri çiçek desenli elbise modelleri, bazen küçük çiçekli elbise modelleri moda olmuştur. Fakat hepsinde bu doğa harikası bitki başrolü kapar. Tıpkı çiçekli tesettür elbise modelleri 2017‘de olduğu gibi.

çiçekli tesettür elbise modelleri 2017 1

Farklı kesimlere renk katan bu eşsiz desen tesettür günlük elbise modellerinde olduğu kadar tesettür abiye elbise modellerinde de kendini gösterir. İşin en güzel yanı çok fazla aksesuara da gerek bırakmayacak kadar renkli ve hareketli bir havası var çiçekli elbiselerin. Bu nedenle kolay bir şıklık için de en doğru seçimdir.

çiçekli tesettür elbise modelleri 2017 2

Çiçekli tesettür abiye elbise modellerinde genellikle tafta ve saten gibi kumaşlarda başarılı sonuç veren çiçekli motifler şifon yazlık elbiseler üzerinde de farklı bir enerji yansıtır. İşte sizin için seçtiğimiz en güzel çiçekli tesettür elbise modelleri.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git