Büyük beden tesettür anne takımları
Yakın bir zamana kadar standart olarak kabul edilen ölçülerin biraz üzerindeki hanımlar için alışveriş yapmak tam bir kabustu. Neyse ki artık durum değişti. Standart ölçülere sahip olmasak da hemen hemen her model ve her marka üründe aradığımız bedeni rahatlıkla bulabiliyoruz.

Tabi ki günlük giyimde alternatifler biraz daha fazla. Fakat özel bir davet ya da organizasyon söz konusu olunca farklı arayışlar ortaya çıkıyor.

Büyük beden tesettür anne takımları

İşte bu tür durumlarda size fikir olabilecek büyük beden tesettür anne takımlarını bu yazıya ait galeride sizinle paylaşmak istedim. Belli bir yaş grubunun üzerindeki hanımlarımız için üretilen “anne giysileri” her ne kadar kolay ulaşılabilir olsa da iş abiye ya da takım elbiseye gelince durum değişiyor. Mağazalarda bulabileceğiniz modeller oldukça kısıtlı ne yazık ki!

büyük beden tesettür anne takımları

Ama internet üzerinden birçok modele ulaşmak mümkün. Yukarıda yer alan bu çok şık büyük beden abiye takımları etrafınızdaki mağazalardan bulamasanız bile diktirme yoluna gidebilirsiniz. Özel davetlerde düz renk bir elbise ve üzerine şık bir ceketle çok hoş bir konbin yakalayabilirsiniz.

büyük beden tesettür anne takımları 2

Her ne kadar tesettürlü anne giyim modelleri arasında ağırlıklı olarak koyu renkler kullanılıyorsa da siz buna bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Kendinize uygun bulduğunuz rengi, alacağınız giysi üzerindeki herhangi bir detayda ya da aksesuarda kullanarak giysinize farklı bir duruş katabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git