Büyük beden tesettür abiye elbise modelleri
Bize dayatılan standart manken ölçülerinde olmayan birçok hanım var. Birçok markanın tanıtımında bu ölçülere sahip hanımlar yer alsa da büyük beden tesettür abiye çeşitleri de oldukça fazla.

Özellikle özel gün ve gecelerde beden bulma sıkıntısı yaşayan hanımlar için birbirinden şık abiye tasarımlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Büyük beden tesettür abiye elbise modelleri

Farklı renk ve model seçenekleri ile geniş bir yelpaze içinde seyreden büyük beden tesettür elbise modelleri özellikle genç ve orta yaşlı hanımlara hitap ediyor. Mağazalarda belirli bir bedene kadar bulabileceğiniz büyük beden tesettür giysilerine internetten ulaşarak hangi firma ne üretmiş bilgi sahibi olabilirsiniz.büyük beden tesettür abiyeler

Genellikle orta yaş hanımların tercih edeceği bu modellerde şifonlara, dantel ve işleme detaylara yer verilerek giysiye hareket katılmış.

büyük beden tesettür abiyeler 2

Kadifenin özel gün giysilerinde yeri ayrı. Çok sade bir elbiseyi bile kumaşın ışıltısı ile farklı bir tarza büründüren büyük beden kadife elbiseler şık aksesuarlarla sizi gecenin en zarif bayanı yapabilir.

büyük beden tesettür abiyeler 3

Her sezonun favori renkleri arasında yer alan pudra rengi tesettür abiye elbise ise her yaş grubunun kullanabileceği şık bir tasarım.

büyük beden tesettür abiyeler 4

Akıcı kumaşlardan üretilmiş düz tesettür elbise üzerine giyeceğiniz bu tarzda şık bir ceket modeli ise giysinize farklı bir hava katabilir.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git