Aysira tesettürlü gelinlik modelleri 2017
Bu yaz evlenmeyi düşünen genç hanımların, hayallerindeki gelinlikleri bulmalarını kolaylaştırmak adına; yeni çıkan gelinlik modellerini paylaşmaya devam ediyoruz.

Eğer siz de bu yaz için evlilik planı yapan genç hanımlarımız arasındaysanız; özellikle gelinlik, nişanlık ve abiye üzerine çalışan markaların ürünlerini ve satış sitelerini inceleyerek işe başlayabilirsiniz.

Aysira tesettürlü gelinlik modelleri 2017

Kapalı gelinlik modelleri söz konusu olduğunda en çok öne çıkanlardan biri Aysira. Özellikle tesettürlü gelinlik alanında hem gösterişli hem de dikkat çekici modeller üreten Aysira kabarık tesettür gelinlik modelleri ile öne çıkıyor. Tesettürlü prenses gelinlik modelleri diye de bilinen bu modeller son yıllarda genç kızların en trend gelinlik modelleri arasında ilk sırada. Ee her genç kız düğününde prenseslere benzemeyi hayal etmez mi zaten?

Aysira tesettürlü gelinlik modelleri 1

Aysira tesettürlü gelinlik modelleri 2017‘ye şöyle bir göz attığımızda ilk farkedilen bu yıl işlemeli tesettür gelinlik modellerinin oldukça öne çıkacağı. Sade gelinlik modellerinden ziyade; ihtişamlı kapalı gelinlik modelleri, bol gipürlü tesettür gelinlik modelleri, incili ve taşlı tesettür gelinlik modelleri son derece rağbet görecek gibi görünüyor. Tabi ki moda da bir yere kadar. Önemli olan tek şey; hayatınız boyunca asla unutmayacağınız bu özel günde hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek. İşte sizin için seçtiğimiz en güzel tesettürlü gelinlik modelleri.
Aysira tesettürlü gelinlik modelleri 2017 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git