Avenna 2017 kap modelleri
Yazlık ve kışlık çeşitleriyle tesettür giyimin vazgeçilmez parçalarından biri olan kap modelleri özellikle genç tesettürlü hanımlar tarafından rağbet görüyor. Kot ya da kumaş pantolonlarla oluşturulan şık konbinlerin dikkat çeken parçaları olan kaplar pek çok giyim firmasının da kreasyonları arasında yer alıyor.

Bu markalardan biri olan Avenna son sezon kap modelleriyle gözleri üzerine çeviren başarılı isimlerden yalnızca biri. Kış ve yaz sezonu için farklı tasarımlarla hanımları buluşturan Avenna tesettür giyim içinde başarılı bir yere sahip.

Avenna 2017 kap modelleri

Özellikle mevsim geçişlerinde akla gelen tesettür kap modelleri dinamik görünümü ile hem spor giyim konbinlerinizde hem de klasik konbinlerde değerlendirebileceğiniz kullanışlı parçalardan oluşuyor. Kış sezonu için de kışlık kap modelleri tasarlayan Avenna, bu tasarımlarında deri ve kürk gibi detayları tercih ettiği şık ürünler sergiliyor.

Avenna 2017 kap modelleri 1

Avenna baharlık ve yazlık kap modellerinde çeşit taleple orantılı olarak daha geniş bir yelpaze sergiliyor. Tesettür genç giyimin en çok tercih edilen ürünleri arasında ilk sıralarda yer alan spor kap modellerinin yanı sıra kumaş pantolonlarla şık bir konbine sahip olabileceğiniz klasik kesimli kaplar da Avenna’nın hanımlarla buluşturduğu modeller arasında.

Avenna 2017 kap modelleri 2

Tarzınız ne olursa olsun rahatlıkla kullanabileceğiniz Avenna 2017 kap modelleri arasında düz renkler kadar puantiyeli kap modelleri, ekose kap modelleri ve desenli kap modelleri de mevcut. Yani zevkinize uygun bir kap modeline Avenna kalitesi ile sahip olmanız hiç de zor değil.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git