Armine 2017 ilkbahar modelleri
Yeni sezon giysilerin ortaya çıkması ile birlikte moda dünyasına da bahar tazeliği geldi. Cıvıl cıvıl renkler, uçuş uçuş giysiler bizi bekliyor bu yıl da.

Tabi her sezonun vazgeçilmez renklerini de unutmamak gerek. Pudra pembesi, saks mavisi ve mint yeşili her sezon olduğu gibi bu sezonda vitrinlere hayat verecek renklerin başında geliyor.

Armine 2017 ilkbahar modelleri

Ardı ardına beğeniye sunulan yeni kreasyonlar arasında Armine 2017 ilkbahar modelleri de tabiri yerindeyse bomba gibi geliyor. Tesettürlü hanımların favori markaları arasında sağlam bir yere sahip olan Armine hanımları tüm ihtiyaçlarına uygun farklı tasarımları ile dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor.

Armine 2017 ilkbahar modelleri 1

Renklerin başarı ile konbinlendiği Armine eşarp modelleri bu yeni sezonda da aynı kalite ve zerafeti modellerine yansıtmaya devam ediyor. Özellikle stil sahibi hanımların beğenerek kullandığı birçok model baharın canlı renklerini hayata geçiriyor.

Armine 2017 ilkbahar modelleri 2

Zarif ve zevkli son sezon tesettür kap ve pardesü modelleri de bu ilkbaharda her bayanın beğeni ile üzerinde taşıyacağı türden. İlkbaharın vazgeçilmez giysileri olan kap ve pardesüleri mağazalardan ve Armine satış sitelerinden takip edebilirsiniz.

Armine 2017 ilkbahar modelleri 3

Günlük yaşamda da abartıya kaçmayan ama sıradanlıktan da uzak olan giysilere imza atan Armine jarse kumaştan yapılmış modelleri de başarı ile günlük hayata taşıyor.

Armine 2017 ilkbahar modelleri 4

Kaliteli çizgisinden taviz vermeyen Armine tesettür giyim modelleri bu sezonda modanın tam kalbine oturacak gibi görünüyor. Tabi takdir her zaman olduğu gibi siz hanımlara kalmış. Ne de olsa her hanım tarzı ve konbinleri ile kendi kendinin stilisti.

Armine 2017 ilkbahar modelleri 5
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git