Alvina yazlık nakışlı şal modelleri
Bu yaz nakışla gelen retro esintisi tesettür giyim modelleri içinde de yer buldu. Bundan payını alan elbiseler, bluzlar, gömlekler derken tesettür şallarda da nihayet nakışlı modeller üretilmeye başlandı.

Aslında göze çok da yabancı geliyor nakışlı tesettür şallar. Sanki bir parça desenli, baskılı yazma havası yok değil işin açığı. Ama renk kartelasını sanırım siz de çok seveceksiniz. Çünkü Alvina yazlık nakışlı şal modelleri içinde neredeyse tüm renkleri bulmak mümkün.

Alvina yazlık nakışlı tesettür şal modelleri

Yazın cıvıl cıvıl modellerine uyum sağlayabilecek birçok renk alternatifi ile karşımıza çıkan Alvina yazlık nakışlı tesettür şal modelleri arasında iki desen bulunuyor şimdilik. Ama taleplerin yoğunluğu doğrultusunda model sıkıntısı da çözüm bulur diye düşünüyorum. Göze çok sempatik ve aşina gelen bu yazlık hafif tesettür şal modelleri özellikle genç tesettür giyim trendleri arasına girmeye aday. Nakışın bu yaz modanın içinde ne kadar yer ettiği düşünülürse bu pek de şaşırılacak bir sonuç değil elbette.

Alvina yazlık nakışlı tesettür şal modelleri

2017 yazının moda renklerini de barındıran nakışlı şallar arasında hanımların sıkça tercih ettiği mürdüm, gold, pembe, bebe mavisi, aqua gibi birçok canlı rengi de Alvina nakışlı şal renkleri arasında bulabilirsiniz. Ayrıca hem spor giyim modelleriyle hem de klasik giyim modelleriyle rahatlıkla kullanabilir olması da artı bir özellik tabi ki. Terletmeyen ve nefes aldıran yapısı ile en sıcak havalarda bile rahatlıkla kullanabileceğiniz yazlık pamuklu şal modelleri renklerinin cazibesi ile mutlaka dolaplarınıza girmeyi başaracak gibi görünüyor.

Alvina nakışlı pamuklu şal modelleri

Kombinlerinize renk ve enerji katacak yazlık şık tesettür şal modelleri içinden en favori renkleri sizin için galeri de paylaşıyorum. Buradaki renk ve desenler size alışverişinizi yönlendirme konusunda fikir verebilir umarım. En yeni tesettür giyim modelleri, abiyeler, sezon trendleri ve eşarp şal modelleri için sitemizi incelemeye devam edin.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git