2019 Tesettür Abiye Modelleri
2019 tesettür abiye modelleri, ihtişamlı tasarımları, yenilenen renkleri ve moda dünyasına uyumu ile her yaştan kadının zevkine hitap ediyor. Tabi ki genç kızlar için tesettür abiye modelleri de bir hayli kalabalık seçeneklerle sunuluyor.

Yeniden bir abiye modeli satın almak ve moda dünyasına uyumlu şekilde giyinmek isteyenler, 2019 tesettür abiye modelleri arasından istedikleri gibi bir seçimde bulunabilirler. Tasarım bakımından yeniliklerin sunulduğu yeni sezonda aradığınız tüm markalara ait yeni abiye modelleri kolaylıkla bulabileceksiniz.

2019 tesettür abiye modelleri

Tesettür abiye markaları ve tasarımcıları

2019 yılına girmeye az bir zaman kala tesettür abiye dünyasında yenilikler kendini göstermeye başladı. Farklı isimlerden farklı tasarımların sunulduğu yeni sezonda birbirinden değişik modellere yer verilmiş. Yeni sezonda göreceğimiz bazı tasarımcılardan abiye modelleri şöyle;

 • Pınar Şems tesettür abiye modelleri
 • Gönül Kolat tesettür abiye modelleri
 • Muslima Wear tesettür abiye elbise modelleri
 • Pınar Akşam tesettür abiye modelleri
 • Minel Aşk tesettür abiye modelleri
 • Ayşe Türban Tasarım
 • Ayşe Özen
 • Azra Özer
 • Esra Üstün
 • Eldia By Fatma
 • Gamze Özkul tesettür abiye modelleri
 • Gizem Kış abiye elbise modelleri
 • Kuaybe Gider tesettür giyim modelleri
 • Nurbanu Kural tesettür abiye modelleri

Yeni sezonda tesettür abiye modelleri

Her yaştan kadının kendine göre bir abiye modeli bulabileceği yeni sezonda birbirinden farklı tasarımlar alışveriş mağazalarında ve tesettür giyim alışveriş sitelerinde boy göstermeye başladı. Modern tasarımlar, şık detaylar ve renkleri ile sezona uyum sağlayan kumaşlar arasından dilediğiniz gibi bir model bulmanız çok daha kolay olacak. Şimdi dilerseniz tesettür abiye tasarımcılarından yeni sezona özel olarak sunulan bazı modellerden söz edelim.

2019 tesettür abiye modelleri

 • Pınar Şems tesettür abiye modelleri

Son birkaç sezondur adından daha da sıkça söz ettirmeye başlayan Pınar Şems, özellikle de genç kızlara hitap eden tasarımlarıyla öne çıkıyor. Bir abiyeden çok daha fazlasını bir arada sunan tasarımcı, genç yaşta olmasına rağmen kısa sürede tesettür giyim sektöründe kendinden söz ettiren isimlerden biri olmayı başardı. Pınar Şems tesettür abiye nişanlık modelleri kategorisinde sunulan onlarca model, farklı giyinmenin farkını ortaya koyuyor.

Pınar şems tesettür abiye modelleri

 • Gönül Kolat tesettür abiye modelleri

Gönül Kolat, tesettür abiye elbise modelleri üzerine çalışan ve uzun zamanların deneyimine sahip genç tasarımcılardan biri. Sosyal medya hesabı ile ününe ün katan tasarımcı, bir süreliğine sessizliğe bürünse de 2019 tesettür abiye modelleri ile yeniden sektöre imzasını atan isimlerden biri oldu. İddialı tesettür abiye modelleri ile takipçilerinin karşısına çıkan Gönül Kolat tesettür abiye modelleri de değerlendirebileceğiniz seçeneklerden biridir.

Gönül Kolat Tesettür Abiye modelleri

 • Muslima Wear tesettür abiye elbise modelleri

Türkiye’de büyük ses getiren Muslima Wear, tasarladığı abiye elbise modelleri ile sektörün kendinden en çok söz ettiren isimlerinden biri olmayı başaran bir isimdir. Tasarımları bir hayli iddialı ve dikkat çekici olan marka, genç kızların yakından takip ettiği isimlerden biridir. Her yaşa uygun modelleri ile modern tesettür giyimde öncü isimlerden biri olan marka, Muslima Wear abiye elbise modelleri en güzel fikirleri sunan markalardan biridir.

Muslima Wear tesettür abiye elbise modelleri

 • Pınar Akşam tesettür abiye modelleri

Genç kızlar için tesettür abiyeler denince akla gelen ilk isimlerden biri de Pınar Akşam’dır. Rahat kesim kumaşları ile daha modern tarzların sunulduğu marka, geçmiş sezonlardan bilinen bir isimdir. Pınar Akşam tesettür abiye modellerinin yanı sıra tunik modelleri ve giy çık modelleri ile de tesettür giyim sektörünün öncü isimlerinden biri olduğunu söylemek gerekiyor.

Pınar Akşam tesettür abiye modelleri

 • Minel Aşk tesettür abiye modelleri

Tesettür abiye modelleri konusunda son derece iddialı tasarımlara sahip olan Minel Aşk, her sezon olduğu gibi 2019 tesettür giyim sezonunda da kendinden söz ettiren isimlerden biridir. Modelleri ve tasarımlarıyla takipçilerine farkın en büyüğünü sunan Minel Aşk tesettür abiye modelleri, tercih edilebilecek iddialı isimlerin başında geliyor. Yenilik yapmak isteyen ve stilinde farklılık yapmak isteyenler için önerilebilecek önemli isimlerin başında geliyor.

Minel Aşk tesettür abiye modelleri

 • Ayşe Türban Tasarım

Türban tasarımlarıyla bir hayli dikkat çeken Ayşe Türban Tasarım, tesettür giyim sektörünün tanınan isimlerinden biridir. Daha çok tesettür aksesuarları üzerinde çalışan isim, tesettür abiye modelleri için hoş aksesuarlar edinmek isteyenler için önerilebilecek isimlerden biridir. Fiyonk tasarımı, şal tasarımı, fular bone set gibi birbirinden farklı aksesuar tasarımı ile tesettür giyim sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmayı başaran Ayşe Türban tasarım ile istediğiniz şıklığı daha rahat elde edebilirsiniz.

Ayşe türban tasarım

 • Ayşe Özen Tesettür abiye modelleri

Muhafazakâr giyimin yakından bilinen ve takip edilen isimlerinden biri olan Ayşe Özen, tasarladığı elbise modelleri ve tunik modelleri ile genç kızların yakından takip ettiği isimlerden biridir. Tesettür giyim alışveriş sitelerinde bir hayli modele yer verilen isim ile dilediğiniz gibi rahat giyinmenin keyfini yakalayabilir, 2019 tesettür abiye modelleri arasından istediğiniz tarzı kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Ayşe Özen tesettür abiye modelleri

 • Azra Özer tesettür abiye elbise modelleri

2019 tesettür elbise abiye modelleri ile takipçilerinin karşısına çıkan Azra Özer, iddialı modelleri ile yeni sezonda da kendinden söz ettirmeyi başaran isimlerden biridir. Rahat giyim tarzı, şık modelleri ve birbirinden farklı Azra Özer tesettür elbise modelleri ile takipçilerine hitap eden tasarımcı ile istediğiniz gibi sonuçları en iyi şekilde elde edebilirsiniz.

Azra Özer tesettür abiye elbise modelleri

 • Esra Üstün

Son zamanlarda spor giyime daha fazla eğilim gösteren Esra Üstün abiye elbise modelleri ile hanımların dikkatini çeken isimlerden biridir. Tarzları ve modelleri ile farklılığını hissettiren Esra Üstün, yeni sezona özel abiye elbise modelleri ve spor tunik modelleri ile en güzel seçeneklere sahip olan isimlerden biridir. İhtiyacınızdan fazlasını bulabileceğiniz marka ile şıklığın en güzel halini değerlendireceksiniz.

Esra Üstün

 • Eldia By Fatma tesettür abiye modelleri

2019 tesettür abiye elbise modelleri arasında seçim yaparken iddialı isimleri göz ardı etmeden incelemenizi öneririz. İsmi son zamanlarda fazlasıyla duyulmaya başlayan ve modelleri ile dikkat çekici tasarımlar sunan Eldia By Fatma tesettür abiye elbise modelleri adına beklentilerden çok daha fazlasını karşılayan isimlerden biridir. Modern giyimde aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz marka, tesettür giyim sitelerinde başköşedeki yerini almayı başarmış.

Eldia By Fatma tesettür abiye modelleri

 • Gamze Özkul Tesettür abiyeler

Şık tasarımlarıyla tesettür giyimin en çok biline ve takip edilen isimlerinden biri olmayı başaran Gamze Özkul, her sezon olduğu gibi yeni sezonda da bir hayli iddialı modeli ile hanımların karşısına çıktı. Tunik modelleri, elbise modelleri ve abiye modelleri ile her yaştan hanımın tarzına yatkın modellere imza atan marka ile dilediğiniz gibi giyinmenin farkını yakalayabilirsiniz.

Gamze Özkul tesettür abiye modelleri

 • Gizem Kış tesettür abiye modelleri

Moda dünyasının geniş bir alana yayılması ve farklı isimlerin kendini göstermesi, alışveriş yaparken seçeneklerin de artmasını sağlamaktadır. Bu anlamda yine 2019 tesettür abiye modelleri kategorisinde incelemeniz gereken isimlerden biri de Gizem Kış. Bir hayli iddialı modellerle sezona giriş yapan tasarımcı ile beklentilerinizden çok daha fazlasını karşılayabilirsiniz. Gizem Kış tesettür abiye modelleri ile farkınızı ortaya koyacaksınız.

Gizem Kış tesettür abiye modelleri

 • Kuaybe Gider tesettür giyim modelleri

Tesettür giyim sektörünün uzun soluklu isimlerinden biri olan ve tasarımlarıyla takipçilerinin markacından çıkmayan Kuaybe Gider, her sezonda olduğu gibi yeni sezonda da takipçilerine farklı giyinmenin farkını sunuyor. Abiye elbise modelleri, tunik modelleri, gömlek modelleri, pantolon modelleri ile kombin oluşturmak isteyen genç kızlara hitap eden Kuaybe Gider tesettür giyim modelleri, aradığınızı kolaylıkla bulabileceğiniz isimlerden biridir.

Kuaybe Gider tesettür giyim modelleri

 • Nurbanu Kural tesettür abiye modelleri

İddialı tasarımlarıyla her sezon hanımların karşısına çıkan Nurbanu Kural, yeni sezonda da son derece şık tasarımlara imza atan isimlerden biridir. Tasarımları, renkleri, kumaş seçimi ve tarz değişiminde beklentilerden çok daha fazlasını sunmayı başaran Nurbanu Kural tesettür abiye modelleri, beklediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz isimlerden biridir.

Nurbanu Kural tesettür abiye modelleri

Urbanur.Com ile en güzel abiye modelleri

Tesettür abiye modelleri dünyasında yaşanan tüm yenilikleri hızlı ve güvenilir şekilde siz değerli ziyaretçilerimize sunduğumuz sitemizde, 2019 tesettür abiye modelleri adına aradığınız her şeyi bir arada bulacaksınız.
2019 Tesettür Abiye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git