2018 Tunik Modelleri
2018’in gelmesiyle birlikte en güzel tunik modelleri, tarzından ve stilinden ödün vermeyen bayanların görücüsüne sunulmuş durumda.

2018 Tunik Modelleri

Birbirinden farklı renk ve modeller ile 2018 tunik modelleri, tesettür giyimi tercih eden bayanların en gözde kıyafetlerinden biridir. 2018 tunik modelleri özellikle ilkbahar ve yaz mevsimini temsil eden renklerle rağbet görüyorlar.

2018 Tunik Modelleri

2018 tunik modelleri yeşil, sarı ve mavi tonları ile tesettür giyim modelleri olarak kış mevsiminde de kullanılıyor. Rengarenk modellerde olan tuniklerinizi benzer tonlarda montlar ve trençkotlar ile kombin yapabilirsiniz. Bu sebepten dolayı bayanların gardıropları kış mevsiminde tunik modelleri de mevcuttur.

2018 Tunik Modelleri

 

2018 tunik modelleri ve diğer giyim parçalarında genelde kullanılan kadife kumaşlar, şıklığından taviz vermeyen bayanlar tarafından tercih edilmekte. Ayrıca kadife kumaşların bayanlar üzerinde ortaya çıkardığı ağır ve kaliteli duruşlar, şıklık noktasında adeta birer trend olmuş durumda. Kadife kumaşların kullanıldığı elbiseler, tunikler hem bayanların daha şık görünmesini hem de onların üzerinde pozitif bir duygu oluşturmakta.

 

2018 Tunik Modelleri

2018 tunik modelleri, dışardan eklemeli detay ve aksesuarla ile en güzel gün ve gecelerinizin vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor. Renkli kumaşların yanısıra birbirinden farklı kumaş türleri ile tunikleriniz sizi göz alıcı hale getirecek. Püsküllü kumaş tunik modelleri, yün eklemeli detaylı tunik modlelerinin yanısıra kürk unsurunun da bulunduğu 2018 tunik modelleri, bayanlara hem şıklığı hem de sadeliği birden kazandıracak. 2018 tunik modellerinde özellikle yaka kısımları da göze çarpmaktadır. Yaka ve kol kısmındaki kürk detaylarının da olduğu tunikler 2018’in en trend parçalarından olacak.

2018 Tunik Modelleri

Oldukça beğeni toplayan 2018 tunik modelleri, hem kumaş hem renk hem de çeşitlilik bakımından tam da bayanların istediği tarzda olacak. Sizler de en özel gün ve gecelerde şıklığınızı sergilemek istiyorsanız mutlaka galerimizi inceleyin..

Etiketler:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git