2018 Tesettür Bindallı Modelleri
Havaların soğuk etkisini kaybetmesine az bir zaman kala, nişan ve kına hazırlıkları başladı. Tabi iş tesettür bindallı modelleri konusuna gelince, biraz daha üzerinde düşünmek ve tasarımı buna göre seçmek gerekiyor.

zümrüt gold işlemeli bindallı

Yeni sezonun kendinden söz ettiren bordo ve kırmızı bindallı modelleri, tesettür ile harmanlanınca ortaya çok daha şık görüntüler çıkmaya başladı. Marka ve tasarımcıların özenle üzerinde durdukları çok sayıda bindallı modeli, 2018 gelinleri için bir fırsat niteliğinde olacak.

mavi gold bindallı

Her birine eklenen ayrı işleme detayı ve birbirinden değişik tasarımlar sayesinde beklentilerin ötesinde tesettür bindallı modeli bulmak mümkün hale getirildi.

tesettür hint kına elbisesi

Yeni sezon tesettür bindallı modelleri

Geleneksel olarak ülkemizde, Balkanlarda ve dünyanın değişik birkaç yerinde kına günlerinde özellikle giyilen bindallı modelleri, geleneğini hiçbir zaman değiştirmese de tasarım ve işleme bakımından her sezon yeni ve farklı modellere yerini bırakıyor.

osmanlı zümrüt kına elbisesi

İşleme detayları, modern tasarımlar ve yeni renklerle göz kamaştırıcı bir hal alan tesettür bindallı modelleri, 2018 gelinleri için yeteri kadar ilham vereceğe benziyor.

tesettür bindallı mor

Tarzınızı yansıtan modeller

Geçtiğimiz sezonlarda yenilenerek değişik stillerin oluşmasına yardımcı olan bindallı modelleri, yeni sezonda da yine değişik trendlere bürünerek bayanların beğenisine sunuluyor.

pembe mor bindallı

Hazır veya özel dikim bindallı modelleri, gelinlerin kına gecesi için seçebilecekleri onlarca model ve onlarca renk seçeneğinden oluşuyor.  Tüm bunları değerlendirerek tarzınızı yansıtan modeller üzerinde değerlendirme yapmanız, kesinlikle şık bir bindallı modeli bulmanıza yardımcı olacaktır.

sarı mürdüm kaftan

2018 bindallı koleksiyonu

Tesettürlü hanımlar, kıyafet veya özel bir gün için abiye veya bindallı modeli seçerken sadece şık olmasına dikkat etmezler. Tesettürlü olmaları hasebi ile çizgilerine de uyumlu olmasına özen gösterirler. Her geçen sezon kapalı bayanlar için daha fazla seçeneğin sunulması, işlerini kolaylaştırmak adına yeterli geliyor.

pınar şems kına elbisesi

Tesettür bindallı modelleri 2018 koleksiyonu arasından istediğinizi seçerek tarzınıza ve stilinize en yakın modeli bulabilir, hayatınızın en önemli gününe anlam katabilirsiniz.

pınar şems zümrüt kına elbisesi

2018 tesettürlü bindallı modelleri

Etiketler:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git