2018 nişanlık abiye modelleri
Nişan hazırlığı içerisinde olan tesettürlü bayanların sabırsızca beklediği 2018 tesettür nişanlık modelleri bu sezon yepyeni yüzüyle görücüye çıktı.

tesettür abiye elbise pelerinli lacivert abiye

Her tesettürlü bayan evliliğe adım attığı süreç içerisinde, bir takım tatlı telaşlar içerisine girebiliyor haklı olarak. Özel günlerinde en güzel olmayı her bayan ister. Bunun için evliliğe adım attığı her süreç içesisinde her şeyin kusursuz bir şekilde ilerlemesini ister ve bu aşamada elinden gelen herşeyi yapmaya çalışır.

tesettür abiye elbise pelerinli lacivert abiye

Tatlı telaşlar ve stresli sürecin bir arada yaşandığı bu dönemlerde her tesettürlü bayan 2018 tesettür nişan abiye modellerinde bu sezon ve önümüzdeki sezon içerisinde  yeni modelleri yakından takip etmek istiyorlar.

rose abiye elbise siyah cool vera

Geçen sezonun izlerini bu sene de taşıyan nişanlık abiye modellerinin yanı sıra, bu sene birbirinden farklı ve iddialı tesettür nişan modellerine de çokça rastlayacağız. Her renk ve modelden, farklı kumaş türlerinden karşılaşabileceğiniz nişanlık tesettür kıyafetlerini çokça göreceksiniz.

püsküllü taşlı abiye elbise

Gold ve gümüş boncuk detaylarının ağırlık ve zerafetini kadife kumaşlarında işlenmiş halini çok sececeksiniz. Nişan günününde giyebileceğiniz bu abiye modelini dilerseniz kına geceniz de de tercih edebilirsiniz.

pul payetli volan kol şifon abiye lacivert

Tül abiye modellerinde  de inci ve boncuk işlemeleri de abiye modellerine farklı bir görünüm katarak daha zarif görünmenizi sağlayacaktır.  Tesettürlü bayanlardın özel günlerinin en vazgeçilmezi olan tesettür abiye modelleri sayesinde her günün şık ve özel bayanı olacaktır.

pudra tesettür abiye

Özel günlerini kalıcı hale getirmek isteyen tesettürlü bayanlar fotograf çekimi sayesinde bunu gerçekleştirebiliyorlar. Hal böyle içen şık ve güzel bir tesettür abiye modelini seçmekle başlıyor herşey.

pudra tesettür abiye

Pelerin tesettür abiye modeli her sezon olduğu gibi bu sezonda farklı modellerle tesettürlü bayanlar için vitrinlerde boy göstermeye başladı. Asaletin adını yansıtabileceğini söyleyeceğimiz pelerin abiye modelleri, 2018 tesettür abiye modellerinin en başında gelmektedir. Özellikle fotograf çekimlerinde asil bir görünüm veren pelerin nişanlık abiye modelleri, tesettürlü baynalar arasında en çok tercih edilen abiye modellerdir.

pınar şems safir abiye mor

Kuyruk model abiye modelleri denilince daha çok aklımı gelinlik modelleri gelse de, nişanlık ve kınalık abiye modellerin de de sıklıkla karşılaşabiliyoruz. Tesettürlü bayanların bu model tercih etmesinde elbette zarif görünme isteyi yatmaktadır. Fotograf çekimlerin olmazsa olmazı kuyruk detayı, harika bir kare yakalamaya elbette yardımcı olmaktadır.

pınar şems saten sahra abiye antrasit

pınar şems saten sahra abiye antrasit

 

Nişan, düğün ve mezuniyet balosu hazırlığı içerisinde olan tesettürlü bayanalar için, birbirinden harika 2018 tesettür abiye modelleri, birbirinden şık ve zarif modelleri sıklıkla görebilecekler, her bütçeye ve her zevke hitap eden tesettür nişanlık modelleri sayesinde harika bir anı yaşayabileceksiniz.

2018 tesettür nişanlık modelleri

Etiketler:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git