2018 Nikah Elbise Modelleri
Evlilik hayatına yeni adım atarken bu süreçte bir çok heyecan ve sıkıntı aynı anda yaşanır. Tesettürlü bayanların özellikle düğün ve nikahı en güzel şekilde yaşamak isterler.

tesettürlü güpürlü nikah elbısesı

Nikah denince her tesettürlü bayan, saflığı temizliği ifade eden nikah elbiselerini konsepte uygun bir şekilde giymek ister. Her sezon birbirinden farklı şık nikah elbiseleri üreten tesettür firmaları, bu sezonda birbirinden harika nikah konseptlerine uygun birbirinden şık nikah elbiselerini görücüye çıkarmış durumda.

tesettür nikah elbisesi

Hemen hemen her açık renk nikah gününde giyilebiliyor. tabiki bunun başında beyaz ve tonları geliyor. 2018 tesettür nikah elbiseleri bu geleneği bozmuyor. tesettürlü bayanların nikah günlerinde çoğunlukla beyaz ve tonları geliyor. Her ne kadar çoğunluk tercih bu yönden olsa bile, mint, pudra,ekru, kırık beyaz ve benzeri renkler de nikah gününe uygun konsentler arasında yerini koruyor.

siyah incili nikah elbisesi

Bu kadarıyla sınırlı olmaya tesettür nikah elbiseleri, tesettürlü bayanların bu özel gününde şıklıklarında zirve yaşamaları için, nikah elbiselerinde türlü desen modellerinin yanında inci işlemeleri, güpür modellerini de görebilirsiniz.

şapka konsept nikah elbıse-modeli

Nikah gününüzde yeni bir hayata evet derken tesettürlü bayanlar neye dikkat etmeli?

 

En güzel nikah elbisesiyle bunu anı yaşamak her tesettürlü bayanın hakkı. 2018 yılında nikah kıymayı düşünen tesettürlü bayanların şimdiden tesettür nikah elbiselerini araştırdıklarında hiç şüphe etmiyorum. Siz tesettürlü bayanlar için birinden harika şık tesettür. nikah elbiselerini bu sayfa da topladım. Nikah gününüzde ne giymeli, ne şekilde makyaj yapmalı, ayrıca bunları sizinle paylaşacağım.

kırık beyaz nikah elbise 2018

Hemen hemen her kumaş türünden piyasada bulabileceğiniz tesettür nikah elbiselerinin başında, saten kumaşlar tüylü kumaş nikah elbiseleri, tül nikah kıyafetlerinden dilediğiniz yönde tercih yapabilirsiniz.

pudra nikah elbise modeli

Nikah gününde aksesuar olarak şapka, mini duvaklar, uzun pelerin modelleri de seçenekler arasında. Çiçek olarak mevsimin bu konu da belirleyici olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sonbahar ve kış mevsiminde çoğunlukla gül ve benzeri çiçekler tercih edilirken, bahar ve yaz mevsimin de ise tercihlerin kır çiçekleri yönünde ağırlık gösterdiğini söyleyebiliriz.

pudra 2018 tesettür nikah elbisesi

Yazın eğer kırda nikah kıymayı düşünüyorsanız aksesuar olarak kır çiçekleri en güzel tercihiniz olacaktır. Kır çiçeğinden yapılmış bir taç ve aynı çiçeklerle de gelin buketiniz nikahınıza size unutulmaz anlar yaşatacaktır.

nikah elbisesi en yeni modeller

Kırda yapılacak bir nikah için size önerimiz eğer boyunuz uzun ise nikah elbisesinin altına güzel bie babet ayakkabı konbinleyebilirsiniz. Tercihiniz topuklu ayakkabıdan yanaysa ince yüksek topuklu ayakkabı giymemenizi öneririm. Bunun yerine bir daha dolgulu topuklu ayakkabı giyebilirisiniz. Bunun yanında doğal bir makyaj sizi daha saf ve güzel gösterecektir.

 

Etiketler:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git