2018 Minel Aşk Tesettür Abiye Modelleri
Tesettür abiye konusunda ismini duyurmuş markalardan olan Minel Aşk markası ile istenilen her renk ve üründe tesettür abiye modeline ulaşmak mümkün olacak.

 

2018 Minelaşk Tesettür Abiye Modelleri

 

Özel davetlerin en şık bayanı olmak için abiye seçimlerinde detaylar ve modeller ile uygun kombin yapmak da çok önemlidir. 2018 Minelaşk tesettür abiye modelleri ile uygun ve çeşitli modellerde tesettür abiye seçimi için de dükkan dükkan dolaşmak ortadan kalktı.

 

2018 Minelaşk Tesettür Abiye Modelleri

 

Renkler üstünde ayrı bir ışıltı katarak dikkat çekici özelliği olan payetler Minelaşk markasının çok sevilen detaylarındandır. Payetlerle işlenmiş elbiselerde kuyruklar ve tül pelerin kullanımı ile çok ihtişamlı bir görünüm oluşturulmuştur.

 

2018 Minelaşk Tesettür Abiye Modelleri

 

Çiçeklerin Abiyedeki Cıvıltısı

2018 Minelaşk tesettür abiye modelleri çiçekler ile farklı bir canlılık içindedir. Çiçek desenlerin yanı sıra üç boyutlu yapay çiçek veya güller ile abiyelerde farklı bir hava oluşturulmuştur. Dikkat çeken çiçeklerin yanı sıra canlı renklerle elbise ön plana çıkarılabilir veya daha soft renklerle çiçeklerin bütünlüğü zarif bir ifade oluşturur.

 

2018 Minelaşk Tesettür Abiye Modelleri

Soft Renklerin Abiyede Zarifliği

2018 Minelaşk tesettür abiye modellerinde dikkat çeken bir diğer unsur da soft renklerin ön plana çıkması . Bu renkler daha küçük detaylar ile bütünleştirilerek abartıdan uzak, zarif görünümleri ile pek çok bayan tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilecek modeller arasındadır.

 

2018 Minelaşk Tesettür Abiye Modelleri

Romantik Modeller İle Abiyede Zerafet

Özel davetlerde ve önemli günlerinizde romantik 2018 Minelaşk tesettür abiye modelleri ile romantik modelleri deneyebilir ve zarafetli bir duruşa sahip olabilirsiniz.

 

2018 Minelaşk tesettür abiye modellerinden oluşan gözalıcı ve özel detaylarla harmanlaşmış galerimizi inceleyerek tarzınıza uygun en güzel modeli seçebilirsiniz.

Etiketler:
2018 Minel Aşk Tesettür Abiye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git