2018 kap modelleri
Yağışların başlamasıyla kıs mevsimi kendini yavaştan yavaştan hissettirmeye başladı. Artık yazlıkları kaldırma zamanı…

Peki, bu senenin kap modellerinde ne var? 2018 kap modellerinde hangi renkler rol alıyor. Desenli mi? desensiz mi? sorularını merak ediyordur modayı yakından takıp eden hanımlar simdi bu sorunun cevabını sız değerli modayı yakından takıp eden hanımlara verelim…

Setrms kap siyah

Setrms kap siyah

Su bir gerçektir ki bayanların çoğu sık görünmeyi ön planda tutar. Bazıları da rahatlıklarını soğuk kıs mevsiminde hastalanmadan nasıl geçirebilirim diye ön planda tutar. Bazıları da hem sık görünmek hem de soğuklara maruz kalmadan nasıl geçirebilirim diye düşünür. Peki, bu son söylediğimiz mümkün mü?

Setrms kap pudra

Setrms kap pudra

Evet, tabi ki mümkün. Bu sevindirici bir haber değil mi bayanlar? Çünkü 2018 kap modelleri sezona harika bir giriş yapma konusunda iddialı.

Son yılların en çok tercih edilenleri arasında hiç şüphe yok ki keçe kaban modelleri 2018 yılında da kap modelleri arasında yerini almış durumda. Gerek sade gerekse düz olarak bu sezonda yer alan keçe kaban modelleri sıklıklarından ve rahatlıklarından taviz vermeyen bayanların tercih sırasında ilk sırada yer alıyor. Oldukça sık ve rahat olan keçe kap modelleri her renkten ve desenden uzun ya da kısa kap modelleriyle siz bayanların beğenisine sunulmuş durumda…

Setrms kap ekru

Setrms kap ekru

Kaşe kaban modelleri hemen hemen her kadının olmazsa olmazı!

2018 kış mevsiminin en sıcak tutan kaşe kabanları hem. Özel günlerinizde hem de günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiz bu modeller her yasa ve her kesime çok kolay hitap etme özelliğine sahiptir. Renk sırının olmadığı bu modeller yazın sıcaklığını kısın da yaşatma konusunda gerçekçi. Çünkü oldukça rahat olan olan bu kaşeler güzelliğinize güzellik katarak bulunduğunuz ortamın en gözdesi yapma konusunda iddialı.

Kaban krem

Kaban krem

Kapüşonlu kaban, kaşe kaban, kapitone kaban gibi farklı seçeneklerle her renk ve desenlerle tesettür mağazalarının  olduğu her yerde bulmak mümkündür. Her bütçeye uygun piyasaya sunulan bu modellerle kış aylarında sıcak yaz tadında bir kıs geçirmeniz tabii ki mümkün.  Tek yapmanız gereken mağazaları dolaşmaktır. Başka bir seçenekte tabii ki online üzerinde bunu yapabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git