2018 en yeni ayakkabı ve çanta modelleri
 

Her sezonun renk ve desenlerini bulabileceğiniz ayakkabı ve çanta modellerinde en iddialı ve trend modellerin hepsini bu sayfada bulabilirsiniz.

 

Her bayanın ister günlük ister özel gün ve gecelerde olsun, en önemli tamamlayıcısı çantala ve ayakkabılardır. En uygun kıyafetlerle kombinlendiği taktirde çanta ve ayakkabılar göz alıcı olabiliyor.

 

Kendi stilini ve farkını ortaya koymak isteyen tesettürlü bayanlar, 2018 yılında en yeni ayakkabı ve çantalarıyla bunu ortaya koyabilirler.

2018 ayakkabı çanta modelleri

 

spor ve ya klasik giyinmeyi seven tesettürlü bayanlar, bu sene oldukça şanslı çünkü, yepyeni modeller en iddialı çanta ve ayakkabılar bu sene boyunca adından çok söz ettirecek gibi görünüyor. Günlük hayatta en rahat spor ayakkabı ve çantalarla bile şık görünebilirsiniz.

2018 ayakkabı çanta modelleri

 

Özel gün ve gecelerde en şık olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı çünkü, en şık ve çantalarla günün ve gecenin en şık tesettürlü bayanı olabilirsiniz. Mezuniyet gecelerinizde, balolarınızda, nişan ve düğün gibi özel günlerinizde şıklığınızı 2018 yılının çanta ve ayakkabı modelleriyle fark yaratabilirisiniz.

2018 ayakkabı çanta modelleri

 

Sade ve şık olmak artık o kadar bildiğimiz kadar zor değil. Bu senenin sadeliğini ve şıklığını bir araya getirebilirsiniz.

2018 ayakkabı çanta modelleri

Mat ve rugan ayakkabıların yannda taşlı ayakkabı be pullu ayakkabılardan en çok kullanılanlar arasında. Spor giyinmeyi tercih eden tesettürlü bayanlar içinde en yeni ayakkabılar en şık spor çantalarda çok rahatlıkla bulunabiliyor.

 

Etiketler:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git