2017’nin en şık damatlık modelleri
Moda genellikle hanımlara yönelik gibi görünse de beyler arasında trendleri takip edenlerin sayısı da gün geçtikçe artmakta. Bu nedenle gelinlik modellerine bu kadar yer verirken damat adaylarına yer vermemek haksızlık olur.

Her ne kadar düğünde gelinler hep öne çıksa da; gelinlik ve damatlık modellerinde uyum yakalamak bir o kadar önemli. Gelinlik modelleri kadar albenili olmasa da damatlık modelleri arasında bir o kadar şık modeller bulmak hiç zor değil.

2017’nin en şık damatlık modelleri

Damatlık denince akla genellikle koyu renk takım elbiseler ya da smokinler gelirdi eskiden. Eskiden diyorum çünkü son dönemde bu kural ortadan kalktı. Birçok damat artık farklı arayışlara yelken açtı bile. Modeller de tabi bu arayışa cevap verecek alternatiflerle karşımıza çıkmaya başladı. Dilerseniz 2017’nin en şık damatlık modellerine hemen bir göz atalım.

Klasik sevenler için siyah damatlık modelleri

Siyah damatlık modelleri

Zıt renklerin muhteşem uyumunu düğün konseptinde kullanmak isteyen gelin ve damat adaylarının ilk tercihi siyah damatlık modellerinden yana. Yılların klasiği olan siyah damatlık ve smokin modelleri gerçekten de yanındaki gelinlik modelini en çok öne çıkaracak seçim. Böyle bir klasikle tüm gözleri geline çevirerek, onu düğünün tam merkezine koymak mümkün.

“Ben de varım” diyenler için farklı tasarımlar

Renkli damatlık modelleri

İşte benim bu yıl favori damatlık modellerim tam da bunlar. Farklı tasarımları ve göz alıcı kumaş seçimleri ile uygun konbin yakalandığında hem gelin hem damat gecenin yıldızı olabilir. Bu özel gecede parlamak gelinler kadar damatların da hakkı. Yeni trend damatlık modelleri arasında çok rağbet göreceğini düşündüğüm bu renkli damatlık modelleri bence sezona damgasını vuracak kadar başarılı.

Siyah-beyaz her yerde

siyah-beyaz damatlık modelleri

Ve işte muhteşem tasarımlar. Klasik bir takım elbise havasından uzak, günün anlam ve önemini, düğünün ruhunu yansıtan siyah-beyaz damatlık modelleri. Görsellerden de anlaşılacağı üzere 2017 damatlık modelleri gerek smokin damatlık modelleri gerekse damatlık takım elbise modelleri ile son yılların en şık tasarımlarını barındırıyor. Yani bu yıl düğünlerdeki şıklık yarışında gelinlerin fazlaca çaba sarfetmesi gerekebilir.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git