2017’de bizi bekleyen çanta modelleri
Çantalar ayakkabıdan sonra en çok özen gösterdiğimiz, giysimizle uyumuna en çok önem verdiğimiz aksesuardır. Aslında aksesuar demek yanlış olabilir. Çünkü bir bayan için çanta dışarı çıkarken yanımızdan asla ayıramadığımız önemli bir parçadır.

Kullanacağımız çantalar giysimize, gideceğimiz yere ve hatta kiminle gideceğimize göre değişebilir. Yani tarzımızla beraber çanta seçimimizi etkileyen birçok faktör vardır.

2017’de bizi bekleyen çanta modelleri

Ünlü markalar nihayet 2017 ilkbahar-yaz çanta modellerini gün ışığına çıkarmaya başladılar. Bu da bize bu yılın trend çanta modelleri konusunda az çok fikir veriyor. 2017’de bizi bekleyen çanta modellerine şöyle bir göz atalım isterseniz.2017 çanta modelleri 1

Resimlerden de anlaşılacağı üzere giyim dünyası gibi çantalar da bu yıl rengarenk. Yani canlı renklerle dolu cıvıl cıvıl bir yaz bizi bekliyor. Bu yılın modasında küçük çantalardan hoşlananlar için çok şık çanta modelleri var gerçekten.

2017 çanta modelleri 2

Postacı çanta modelleri de bu yıl çevremizdeki hanımların kollarında en çok göreceğimiz modeller arasında. Henüz çanta almadıysanız bunu mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

2017 çanta modelleri 3

Eğer garantici bir hanımsanız ya da küçük çocuklarınız varsa çanta büyüklüğünüz de biraz artacak demektir. Yine de bunları fazla büyük bulabilirsiniz.

2017 çanta modelleri 4

İşte sizin için arasında seçim yapabileceğiniz boy boy çanta modelleri. Çeşitlilikte yine sınır yok. Ama bunların hiçbiri sizin beğeninizi kazanamadıysa işte daha klasik çanta modelleri. Endişelenmeyin, bu kadar çeşit arasında mutlaka en az bir ya da birkaç model kalbinize girmeyi başaracaktır.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git