2017 tesettür nişanlık abiye modelleri
Nişanlar ve düğünler bir genç kızın hayatında yaşayacağı en özel ve unutulmaz günlerdir. Bu tarz özel günlerde tesettürlü ya da tesettürsüz tüm hanımlar şık ve hoş görünmek ister. Özellikle de sizin nişanınızsa gecenin gözdesi olmayı istemek elbette ki en doğal hakkınız. İşte bu konuda size yardımcı olacak en güzel nişanlık abiye modelleri.

Seçeceğiniz nişanlık abiye modeli nişanı yapacağınız yere göre değişse de; her ortamda giyebileceğiniz hem gösterişli hem de abartısız modeller bulabilirsiniz.

tesettür nişanlık abiye modelleri

Her sezon yerini koruyan pudra rengi nişanlık modelleri de genç kızlarımız tarafından yoğun ilgi görmektedir.

tesettür nişanlık abiye modelleri 2

Eğer nişanınız salonda yapılacaksa ve daha çarpıcı bir model arıyorsanız hiç endişelenmeyin. Çünkü 2017 tesettürlü abiye nişanlık modelleri arasında tam da size uygun birçok elbise var.

tesettür nişanlık abiye modelleri 3 Pudra ve somon renkleri her ne kadar abiye giysilere çok yakışsa da artık klişe bulanlar olabilir. o zaman aşağıdaki modeli görmenizi öneririm. Çok zarif değil mi?

tesettür nişanlık abiye modelleri 4

Son trend nişanlık modelleri bu kadarla kalmıyor. Arasında seçim yapmakta gerçekten zorlanacağınız daha birçok farklı model ile sizi buluşturmaya devam ediyoruz. İşte sizi bu özel gecenizde prensese çevirecek, bir genç kızın masumiyetini, genç bir hanımın albenisi ile birleştiren birbirinden özel nişanlık modelleri.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git