2017 sünnet annesi tesettür abiye elbise modelleri
Bir erkek çocuğunuz varsa onunla ilgili ilk büyük heyecanınız elbette ki sünnet olayıdır. Hem anneler hem de babalar için hüzünle-gururun, endişeyle-sevincin harmanlandığı en unutulmaz olaylardan biri.

Bir sünnet annesi olmak da tabi ki çok çok özel bir durum. Hatta katılacağınız herhangi bir davetten çok daha ön planda olacağınız, bütün gözlerin üzerinizde olacağı durumlardan biri. Bu nedenle kıyafetiniz de çok önemli.

2017 sünnet annesi tesettür abiye elbise modelleri

Sünnet annesi elbise modelleri içinde en çok beyaz ve açık renkler tercih edilse de bunun bir kural olmadığını belirtmek isterim. Yani beyaz sünnet annesi elbise modellerinin yanı sıra renkli sünnet annesi elbise modellerini de rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

İşte sizin için seçtiğimiz beyaz 2017 sünnet annesi tesettür abiye elbise modellerinden birkaçı.2017 sünnet annesi tesettür abiye modelleri

Modellerin ölçüsündeki mükemmellik eminim dikkatinizi çekmiştir. Aslında oldukça sade elbise modelleri olmalarına karşın işlemelerle ağırlık kazanmış, gerçekten de bu güne uygun çok başarılı tasarımlar. Eğer açık renk bir elbise düşünüyorsanız bu modelleri mutlaka değerlendirin.

2017 sünnet annesi tesettür abiye modelleri 2

Hanımların asil duruşunu bu kadar başarı ile anlatan bir model bulmak da gerçekten çok zor. Bu beyaz tesettür sünnet annesi elbisesinin zarifliği, modern çizgisi ve şıklığı gerçekten hayranlık uyandırıcı. Ama ben daha renkli bir model düşünüyorum diyorsanız aşağıdaki modelleri görmeden geçmeyin.
2017 sünnet annesi tesettür abiye elbise modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git