2017 jean modası
Jean pantolonlar diğer bir deyimle denim pantolon modelleri tesettürlü genç hanımların üzerinde sıkça gördüğümüz giysiler arasında yer alıyor.

Uygun parçalarla konbinlendiğinde tesettür giyim içinde kullanamayacağınız pek bir giysi türü yok gibi. Uzun bir tunik, hırka ya da salaş bir gömlekle birlikte kullanıldığında tesettür çizgisini aşmayan dinamik bir tarz yakalamak mümkün.

2017 jean modası

2017 sokak modasının yine baş kahramanı kot pantolon modelleri. Erkek-bayan ayırmaksızın tüm gençlerin dolaplarından birden fazla jean pantolon modeli bulunuyor mutlaka. Genellikle esnek kumaşlardan üretilen, oldukça rahat ve hareket kabiliyetini kısıtlamayan modellerin çoğunlukta olduğu düşünülürse bu pek de şaşırılacak bir durum değil. Peki 2017 kot pantolon modelleri içinde ne tür kesimler bizi bekliyor, hemen bir bakalım isterseniz.

2017 jean modası 1

Yırtık kot modelleri size hiç de yabancı gelmedi eminim. Geçen yıldan da hatırlayacağınız bu modeller bu yıl da mağazalarda sık sık karşımıza çıkacak. Tesettür giyim tarzı ile ne kadar bağdaştırırsınız bilinmez ama bu yıl da birçok gencin üzerinde bu tarz modelleri görmeye devam edeceğiz.

2017 jean modası 2

Yine geçen yılın favori kesimlerinden olan strech kot modelleri bu yılın trend parçaları arasında. Likralı kumaşlardan üretilen ve bedene tamamen oturan modellerde tek fark yüksel bele geçiş yapılması.

2017 jean modası 3

Evet geldik bu yılın favori modeline. Kalem kesim yüksek bel kot modelleri bu yılın en favori kot modeli. Tesettürlü hanımların uzun bir tunikle rahatlıkla konbinleyebileceği bu model tüm gününü faal geçirenler için oldukça uygun bir seçim.2017 jean modası 4

Kotun rahatlığını ve görselliğini seven ama dar modellere de pek ısınamayanlar için ispanyol paça kot modellerinin geri döndüğünü de müjdelemeden geçmeyelim. Özellikle dizlerden itibaren bollaşan bu modeller sizin için daha cazip bir alternatif olabilir. İşte 2017 denim modelleri arasından sizin için derlediklerim. Bu arada üzerine uygun konbinler arıyorsanız sitemizdeki yer alan tunik, gömlek, hırka ve daha birçok ürün modeline göz atabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git